Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję ekipy do serwera [Budowniczych][RPG][Średniowiecze]


Kopniety

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuję doświadczonych budowniczych, którzy umią budować w stylu średniowiecznym - styl podobny pod gier Gothica, Skyrima. Jak wiadomo chciałbym stworzyć serwer RPG [Średniowiecze - Survival - Gildie - Questy]. Jak wiadomo rozsypała mi się administracja, i trafiłem do tego tematu. Szukam ludzi zaufanych, chętni do pomocy. Za pomoc przy budowie mapy, ranga administratora / moderatora serwera. Przy tym się jeszcze ustali. Wystarczy tylko dobrze budować :)

 

Do rekrutacji wymagam, osiągnięcia 15 wieku życia, zachowanie na poziomie - ''Ortografia, składanie zdań, kultura osobista" Także wymagam posiadania jakiegoś komunikatora głosowego, jakby były jakieś narady w sprawach serwerowych, lub w budowie serwera był łatwiejszy dostęp i wygoda. (Najlepiej mieć swojego skype). Komunikator GG, aby porozumieć się z graczem - to też jest obowiązkowe.

 

Więcej screenów z mapy znajdziecie pod linkiem poniżej:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/992197-pytanie-podoba-wam-sie-styl-domow-mapa-bylaby-pod-serwer/
Tutaj poniżej znajduje się wzór rekrutacji do ekipy serwera. (Podania wysyłamy do mnie na PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ na MpcForum).

 

I. Postać realna:
1) Imię:
2) Opowiedz coś o sobie:
3) Ile masz lat?:
4) Ortografia (0/10):

II. Minecraft:
1) Nick w minecraft:
2) Twój staż w minecraft:
3) Ile godzin spędzasz przed minecraftem?:
4) Czy byłeś już kiedyś budowniczym serwera ( administratorem / moderatorem)?:
5) Co należy do obowiązków admina?:
6) Twoje budowle ( najlepiej screeny):

III. Co zrobisz gdy:
1) Co zrobisz gdy administrator zacznie rozdawac itemy graczom?:
2) Gracz zacznie Cię obrażać "Ty noobie'' ''Ale noobek"?:
3) Gracz reklamuje inne serwery?:
4) Gracz udaje ze jest adminem serwera:
5) Gracz wyzywa graczy, przeklina na chacie:
6) Gracz prosi cię o itemy, VIPA, OPA:

IV: Kontakt:
1) Skype:
2) Kontakt GG:
3) E-mail:

V. Płatności serwerowe:
1) Jako administrator serwera, wspomożesz serwer SMS? (koszt 11,07 zł) w celu pomocy w utrzymaniu serwera. Jak serwer nie będzie się sam utrzymywał, będzie taka potrzeba wysłać sms'a co miesiąc (TAK/NIE):
Nie spełniasz wymagań, to nie trać mojego i twojego czasu!
Opublikowano

Real:

1) Damian

2) co tu dużo opowiadać... lubie budować, pisać skrypty i grać w gałe :D

3) wiek 15

4) ortografia 9/10

 

Minecraft:

1) nick: MaNiAaAK

2) gram od bety :D

3) dużo a w ogóle jak pisze skrypty lub buduje :D

4) tak byłem budowniczym/administratorem/moderatorem/właścicielem

5) pilnowanie serwera oczywiście ale również pilnowanie porządku na serwerze i pomoc graczom

6) wszystkie moje budowle mam u siebie na serwerze gdzie buduje i robie skrypty z nudów :D więc jak chcesz zobaczyć to zapraszam (serwer jest dla moich kumpli więc nikt po za nami nikt tam nie gra :D)

 

Co zrobisz gdy:

1) Zapewne zgłosze właścicielowi i u pomne go żeby więcej tego nie robił.

2) zmutuje go. a jak to nie pomoże to skorzystam z tempbana.

3) banuje na ip żeby nie robił multi kont.

4) banuje.

5) ostrzegam go i mutuje na jakieś 10min a jeśli po 10 minutach znowu zacznie obrażać leci tempban na godzine lub 24h.

6) z reguły mutuje lub nie zwracam na to uwagi.

 

Kontak:

1) skype: podam ci na pw xD

2) gg: mam ale rzadko korzystam jeśli chcesz to też podam na pw

3) email: mam ale z reguły nie patrze na wiadomości xD

 

Płatność:

1) mogę wysłać sms'ka :D

00440007007955004297.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...