Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] VerunisMT2.pl Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Zagrasz na Starcie Verunisa?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Starcie Verunisa?

    • Tak.
      24
    • Nie.
      3
  2. 2. Chcecie 6/7 Bony?

    • Tak.
      9
    • Nie.
      18
  3. 3. Chcecie Start serwera w Sobot? Czy Niedziela?

    • Sobota.
      20
    • Niedziela.
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

05072205373941471271.png27ybqer.jpg

Już od niepamiętnych czasów oddech Boga Smoka czuwa nad królestwami Chunjo oraz Jinno. Niestety, nad fascynującym światem magii zwisło śmiertelne niebezpieczeństwo. Gwałtowne uderzenie Kamieni Metin
nie tylko rozdarło kontynent i pozostawiło straszliwą pustkę, lecz
także spowodowało olbrzymi chaos i zamęt wśród mieszkańców. Rozgorzała
bezlitosna i niekończąca się wojna między królestwami. Dzikie zwierzęta
przeistoczyły się w drapieżne bestie, zmarli ożyli i przeobrazili się w
krwiożercze kreatury szerząc strach i przerażenie. Zostań sprzymierzeńcem Boga Smoków i walcz z mrocznym wpływem Kamieni Metin. Zbierz swoje siły i chwyć za broń, aby chronić swoje królestwo przed przyszłością pełną lęku, cierpienia oraz przed całkowitą zagładą!

10806495913053877162.png

Na większości serwerów easy, 4fun doświadczenie dostajemy w pierścieniach itp.

U nas tak nie jest, nasz serwer to easy/medium na którym trzeba pobić te stworki aby wbić poziom.

Ogólnie serwer jest serwerem easy + pvp z nutką medium.

02796942306983540601.png

Maksymalny poziom na VerunisMT2 : 180

Maksymalny poziom zwierzaka na VerunisMT2: 110

Ulepszacze: Tylko na epickie przedmioty

Bonusy na danych mapach wyglądają nastuępująco:

Przylądek Smoka - Silny przeciwko Orkom

Boże Niebiosa - Silny przeciwko Diabłom

Przeklęta Pustynia - Silny przeciwko Nieumarłym

Chłodna Dolina - Silny przeciwko Mistykom

51172922712149605796.png

Tabela Bonusów pod klawiszem X

Tabela zlicza za nas każdy bon który mamy w ekwipunku

Tabela nie zlicza dodatkowych miejsc (Tam gdzie można założyć buty wiatru etc.)

25429539734370776584.png

Dużo nowych pieczęci które dają atrybuty:

76493063180156946560.png

Pierścień AntyExpa

Pierścień pozwala nam na zatrzymanie doświadczenia lub odbugowanie doświadczenia.

62866602382622223006.png

Po zabicu bossa +95 Poziom mamy szansę na otrzymacie Przywołania tego Bossa

Dla tego w mieście są często bossy oraz kamienie gdyż gracze je zrzucają.

17083616612213107752.png

Po rozpoczęci Swej przygody z VerunisMT2 otrzymujemy Księgę Gracza

51897950761825748797.png

Jeżeli chcemy mieć skrzynie 3, 6, 10 Tysięcy pereł udajemy się do Ducha Wojownika,

który znajduje się koło Handlarki Różnościami.

41811048950935371112.png

Na serwerze możecie tak że znaleźć 4 Nowe Kamienie Duszy

88287762441387639883.png

Na serwerze możecie również spotkać Ogólne Statystyki zabójstw:

78334332533814905128.png

Na serwerze znajdują się tak że szkatułki które dropią na mapach

95, 121, 134, 150, 151, 160

87158824352503548486.png

16601182413454772944.png

U nas na VerunisMT2 możesz włączać i wyłączać skille

Aura Miecza

Beserk

Silne Ciało

Bezszelestny Chód

Czarowane Ostrze

Czarowana Zbroja

Strach

Ochronka

Duszka

90692690451181667929.png

78435036293490313484.png

Na start VerunisMT2 oferuję ci oto ten Ekwipunek:

39352516779694711133.png

22448894993474547699.png

Dużo nowych lizaków, każdy daje inny atrybut

31336315087082060521.png

59932021519790304046.png

Na serwerze również możecie znaleźć dużo różnych kostiumów

Na serwer zostały wprowadzone wszystkie kostiumy z Metin2 PL.

Tak że są kostiumy świąteczne.

69097638056798208100.png

18263611090669974431.png

Na VerunisMT2 również posiadamy 7 nowych ros.

76041573643536885284.png

  • Rosa Życia
  • Rosa Potwora
  • Rosa Ludzi
  • Rosa Mistyka
  • Rosa Diabłów
  • Rosa Nieumarłych
  • Rosa Orków

11276561917421137526.png

Na serwerze są tylko 2 Królestwa oraz 2 nowe flagi.

Jinno oraz Shinsoo.

1375846625-U987960.png

22599789392049580108.png

Na serwerze znajduje się system petów oraz unikatowy pet którym jest

Bao-Bao

1376416132-U992358.png

74372366372616596743.png

Handlarka Joasia:

00689598870453950527.png

- Usunięta Zielona roska oraz Zwoje egzo.

Handlarz Zbrojkami:

00096418424575874264.png

Handlarz Broniami:

1375875089-U987960.png

Kamienie Duszy:

11364575814268719786.png

90017323958034581991.png

System ulepszeń na VerunisMT2 Zbroje:

09131217482517019629.png

Bronie:

Wojownik i Sura:

35466479537803348348.png

Dwuręczna:

88591596472220208112.png

Ninja:

45433084007256565422.png

Szaman:

56012865932929802881.png

Bronie Do Expa:

59461584687352684654.png

System Ulepszeń Biżu:

29210688314173730563.png

Tarcze:

35766779183991262118.png

60237191940146560104.png

Nie zaśmiecanie miasta? To już nie problem!

Przedmioty można niszczyć u Szkieletu który znajduje się obok Seon-Pyeong.

24190672818812873979.png

22743058646357232670.png

84472064485371557669.png

96217352006154723223.png

Dla graczy:

45025232242689268053.gif

42750496975489398886.png

[HA] Gareth - Edycja Clienta, Edycja plików serwerowych, Pomysłodawca, Admin TS3.

[HA] Venom - Edycja plików serwerowych, główny administartor serwera, Edycja MYSQL.

[GA] Hazzel - WebMaster, Organizacja eventów, Rekrutacja.

[GM] Eodev - Grafika, GM, Organizacja eventów.

START SERWERA ODBĘDZIE SIĘ 7.12.2013 CZYLI Sobota GODZINA 18:00.

TeamSpeak3 Jest Otwarty Zapraszamy:178.32.95.141:70

SS WERYFIKACYJNY !!

y1rgz5.jpg

6eaggy.jpg

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Zapraszamy na serwerek, oraz do głosowania w ankiecie już szykujemy kalendarz z eventami oraz event na święta !


Beta została przeprowadzona pomyślnie wszystkie błędy wyeliminowane. :)



Do jutra potrwa Ankieta co do startu serwera daty.


Opublikowano

Powodzenia.

Gdzie dropi truta?

W ile max lvl?

Fajna sygna.

Jak narazie serwer polecam zobaczymy jaki bedzie start.

Dzięki bardzo

- Truta z Ripka występuję on na nowych mapach, są 4 respy jego więc ciężko nie będzie.

- Myślę że 2 tygodnie max lvl może więcej. :)

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Zróbcie cos własnego, a nie gotowiec aline..

@AV Skad bronie 75?

Opublikowano

 

mapa5.png

map6.png

mapa1.png

mapa2.png

Długo oczekiwane mapy dodane :)

Kolego dużo jest zmienione, spytaj Beta testerów że to praktycznie z gry nie Aline, zagraj poczujesz inną grę niż był Aline mniejszy exp znacznie, duże zmiany w cliencie oraz Systemie ulepszeń.

 

Truta z Ripka występuję on na nowych mapach, są 4 respy jego więc ciężko nie będzie.

 

Daj normalne ss map.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

Daj normalne ss map.

Jutro ssy będą poprawione, gdyż na szybko grafik robił.

Spadam spać dobranoc możecie również zadawać pytania/sugestie pod tematem napewno chętnie poczytam, oraz odpowiem.

Zapraszamy również na start głosować w ankiecie kiedy chcecie start. ;)

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Podobno miała być beta. Jest jakiś link do stronki lub forum? Czy to będzie serwer jak Aline ? Czy dużo zmienialiście w dropie i mapach? Czy nadal ulepszaczami są perły które dropią z mobów i metków? Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie tak zostawić 3 podstawowe zielona i złota. Pamiętam jeszcze był piasek kwarcowy i jakieś kwiatki na lepsze bronie i zbroje, czy to też zostało? Ten system ulepszeń był najlepszy, lecz można zmienić grafikę broni, szczególnie tych na epickich do expa.. Jeżeli macie dodać 6,7 bon to dodajcie tylko potwory i jakiś mało ważny bonus. Czy archer i wachlarz szamana są zrównoważone, dodatkowo chmurka u ninjy i sztylety które dawały 2,5k ataku magicznego i więcej wartości ataku niż dwuręka... Czy zablokowaliście komendy Dice i inne takie? Czy nadal bon na mistyki działa na wszystkie bossy? Czy broń dla bm'a jest naprawiona i ma więcej magicznego ataku niż broń dla wojownika? Czy leczenie jest zbugowane? Czy odbugowaliście wojny i śluby? Jak jest ze ślubami i wchodzeniem np 123lvl'em na mapkę 130? Czy zostaną wszystkie bonusy z biżuterii i reszty epickiego eq i czy wgl zostanie czy będzie zmienione? Planujecie dodać taki fajny event z trzema pierścieniami, Które można wymieniać u małpy, którą trzeba zrzucić w m1? Czy tekstura małpy została zmieniona na prawdziwą, a nie na kapitana? Czy aktualnie są beta testy? Jeżeli tak to proszę o link do rejestracji i clienta :)

Reszty bugów nie pamiętam, lecz jeśli sobie przypomnę to dam znać :)

Opublikowano

Podobno miała być beta. Jest jakiś link do stronki lub forum? Czy to będzie serwer jak Aline ? Czy dużo zmienialiście w dropie i mapach? Czy nadal ulepszaczami są perły które dropią z mobów i metków? Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie tak zostawić 3 podstawowe zielona i złota. Pamiętam jeszcze był piasek kwarcowy i jakieś kwiatki na lepsze bronie i zbroje, czy to też zostało? Ten system ulepszeń był najlepszy, lecz można zmienić grafikę broni, szczególnie tych na epickich do expa.. Jeżeli macie dodać 6,7 bon to dodajcie tylko potwory i jakiś mało ważny bonus. Czy archer i wachlarz szamana są zrównoważone, dodatkowo chmurka u ninjy i sztylety które dawały 2,5k ataku magicznego i więcej wartości ataku niż dwuręka... Czy zablokowaliście komendy Dice i inne takie? Czy nadal bon na mistyki działa na wszystkie bossy? Czy broń dla bm'a jest naprawiona i ma więcej magicznego ataku niż broń dla wojownika? Czy leczenie jest zbugowane? Czy odbugowaliście wojny i śluby? Jak jest ze ślubami i wchodzeniem np 123lvl'em na mapkę 130? Czy zostaną wszystkie bonusy z biżuterii i reszty epickiego eq i czy wgl zostanie czy będzie zmienione? Planujecie dodać taki fajny event z trzema pierścieniami, Które można wymieniać u małpy, którą trzeba zrzucić w m1? Czy tekstura małpy została zmieniona na prawdziwą, a nie na kapitana? Czy aktualnie są beta testy? Jeżeli tak to proszę o link do rejestracji i clienta :)

Reszty bugów nie pamiętam, lecz jeśli sobie przypomnę to dam znać :)

To tak, Wszelkie komendy Dice itd zablokowane, Odbugowane są Oxy oraz Wojny i śluby, planujemy dodać event świąteczny na start, beta testy były już, Strona przed startem wraz z clientem, Ninja ma zmniejszony DMG Skilli, Resztę mniej więcej też ogarneliśmy zostały małe poprawki z serwerem oraz clientem. Exp został zmniejszony trochę gdyż był za duży.

 

Zapraszam do głosowania w ankiecie. ;)

45025232242689268053.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...