Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] VerunisMT2.pl Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Zagrasz na serwerze?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak.
      32
    • Nie.
      5
  2. 2. Chcecie Rosy na Magi? u Handlary?

    • Tak.
      27
    • Nie.
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahh.

Fakt, to Wasz 1 serwer. Poprostu to jest gotowiec i pelno bylo/jest startujacych i zapowiadanych serwow takich jak ten ;p

To nie jest "mój" pierwszy server :) sam miałem jeszcze 2 , które stały długo.

 

Jednakże pytanie teraz do was, czy chcieli byście abyśmy dodali 6/7 bony ? np: bony takie jak - ludzi,inta,zręka,siła,wit,klasy ?

Klasy były by maxymalnie

Silny przeciwko - 5%

Obrona na Klasę - 7%

Czekam na odpowiedzi,

/Został dodany nowy set biżuterii ;)

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Raczej nie bedzie trzeba robic eq klasowe itd.. jak zrobic to juz staty, wartosc ataku i potwory :)

 

@ Chociaz 5silny przeciwko i 7 odpornosc mogloby byc calkiem ciekawie :). Zrobcie ankiete.

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Raczej nie bedzie trzeba robic eq klasowe itd.. jak zrobic to juz staty, wartosc ataku i potwory :)

 

@ Chociaz 5silny przeciwko i 7 odpornosc mogloby byc calkiem ciekawie :). Zrobcie ankiete.

Wartos ataku i potwory to najlepsze bony, po co 6/7 na klasy ?

Opublikowano

Macie pozwolenie od Wrednej na użycie i przerobienie jej elementów zapowiedzi? Nie sądzę.

 

W dodatku Gareth = Motycklista = Sagaris = Asfen = sami wiecie.

Serwer stoi na gotowcu aline2, nic nie zostało zmienione, nic.

Ta administracja nic nie potrafi, jeden prosty błąd i serwer lezy. Macie grafika? Grafika który kradnie czyjeś prace, ciekawe.

 

Nie polecam, nawet na ten serwer nie czekajcie.

Opublikowano

Macie pozwolenie od Wrednej na użycie i przerobienie jej elementów zapowiedzi? Nie sądzę.

bo

W dodatku Gareth = Motycklista = Sagaris = Asfen = sami wiecie.

Serwer stoi na gotowcu aline2, nic nie zostało zmienione, nic.

Ta administracja nic nie potrafi, jeden prosty błąd i serwer lezy. Macie grafika? Grafika który kradnie czyjeś prace, ciekawe.

 

Nie polecam, nawet na ten serwer nie czekajcie.

Kolego Harnasiek, sam masz serwer Ventris na gotowcu Venoxa/Ventris i nie pierdol, że my mamy fakt fatak samo faktem mamy ale wejdź na serwer zobaczysz co zostało zmienione, wy sami macie gotowca, nic edytowane więc najlepiej się nie odzywaj. :)

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Kolego Harnasiek, sam masz serwer Ventris na gotowcu Venoxa/Ventris i nie pierdol, że my mamy fakt fatak samo faktem mamy ale wejdź na serwer zobaczysz co zostało zmienione, wy sami macie gotowca, nic edytowane więc najlepiej się nie odzywaj. :)

To wbij na serwer a nie pierdolisz, bo gówno wiesz, widzę "pro elo" grafika macie skoro jedno do drugiego nie pasuje, nie wspomnę o tym chujowym blasku, zbroja jak i znaczek - wygląda jak minecraft 100 razy gorszy :-)

 

@nie polecam, padnie parę dni po starcie, a bugów pewnie nie naprawili.

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Macie pozwolenie od Wrednej na użycie i przerobienie jej elementów zapowiedzi? Nie sądzę.

 

W dodatku Gareth = Motycklista = Sagaris = Asfen = sami wiecie.

Serwer stoi na gotowcu aline2, nic nie zostało zmienione, nic.

Ta administracja nic nie potrafi, jeden prosty błąd i serwer lezy. Macie grafika? Grafika który kradnie czyjeś prace, ciekawe.

 

Nie polecam, nawet na ten serwer nie czekajcie.

 

Sam bardzo dobrze znam grafika co robił tą prezke. :) Powiedz, co zostało ukradzione od wrednej ?

Są nowe bossy ?

To wbij na serwer a nie pierdolisz, bo gówno wiesz, widzę "pro elo" grafika macie skoro jedno do drugiego nie pasuje, nie wspomnę o tym chujowym blasku, zbroja jak i znaczek - wygląda jak minecraft 100 razy gorszy :-)

 

@nie polecam, padnie parę dni po starcie, a bugów pewnie nie naprawili.

 

Kolego Imagus, wiem że robisz pro elo elo elo grafike ale tam nie ma nigdzie blasku. :)

ps. Drakix mówił, że to tylko ss i normalnie o wiele lepiej to wygląda.

w6qirs.jpg

Opublikowano

To wbij na serwer a nie pierdolisz, bo gówno wiesz, widzę "pro elo" grafika macie skoro jedno do drugiego nie pasuje, nie wspomnę o tym chujowym blasku, zbroja jak i znaczek - wygląda jak minecraft 100 razy gorszy :-)

 

@nie polecam, padnie parę dni po starcie, a bugów pewnie nie naprawili.

Kurwa Imagus, ty hejtujesz każdy serwer robiłeś Ventrisa? Nie? Więc nie pierdol czysty gotowiec małe edycję tam macie, bo wszedłem na serwer i widziałem a skąd ty kurwa możesz wiedzieć czy u nas są bugi wejdziesz na start zobaczy czy coś jest na rzeczy, padnie to się okaże sam jesteś gównianym, grafikiem więc tak się nie chwal że jesteś pro elo grafikiem, to tyle możesz już nie bronić koleszki i nie spamować zbędnym spamem. :) Pozdrawiam. A i sami macie zjebane świecenie gorszę niż u nas z tego co widziałem, każdy ma swój gust także odwal się od nas. :)

 

 

 

 

 

Sam bardzo dobrze znam grafika co robił tą prezke. :) Powiedz, co zostało ukradzione od wrednej ?

Są nowe bossy ?

 

Kolego Imagus, wiem że robisz pro elo elo elo grafike ale tam nie ma nigdzie blasku. :)

Tak jest 14 nowych bossów, które występują na nowych mapach.

Do jutra ujawnią się mapki w prezentacji.

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Zwoje Egzo są jednak zostały, Rosy jest ankieta od tego.

Skille na 17 wchodzą na P.

Proponuję dodać BS'a i na 100% wejdę.

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

Proponuję dodać BS'a i na 100% wejdę.

Być może przed startem dodamy do clienta BS'a lub po starcie, w aktualizacji.

 

Aktualnie szykujemy na start serwera jakiś ciekawy Kalendarz Eventów, przez święta. :)

 

Zapraszamy do Officjalnej prezentacji serwera:

http://www.mpcforum.pl/topic/1096609-verunismt2pl-dedyk-easymedium-beta-testy/

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Fajnie ale nie wiem po co zmieniać tym NPC modele ^^

e2TT2Na.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...