Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=| Mine-Sky.pl |=- [1.6.4] [500 SLOTÓW] [ZAPOWIEDZ] [CASTLE] [DRUZYNY] [YOUTUBERZY] [ARMATY] [STATYSTYKI] [RANKING]


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czekamy na wasze odpowiedzi

 

Wysylajcie zamki

Glosujcie w ankiecie!

 

Refresh!

 

Pozdrawiam PanGlod :)

 

JEB*C MINESKY.PL !!! PJONA!

2rwqg40.jpg

Opublikowano

@up co nie masz kopii zapasowej? ;_;

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

 

@up co nie masz kopii zapasowej? ;_;

 

 

 

To ja zrobilem a pozatym huja mnie obchodzi czy on am czy nie wychujal mnie i ma teraz

 

Dodatkowe SS:

2qcm5ch.png

 

JEB*C MINESKY.PL !!! PJONA!

2rwqg40.jpg

Opublikowano

I co chujku cieszysz się? :) Jakbyś nie wiedział są trzy kopie zapasowe mapki. Pozdro dla ciebie :) Troche mi cię szkoda, że poświęciłeś aż 15/20 min na rozwalenie tego.

 

PS. Zgłoszony :)

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

Witaj, Panie Głodzie.
Nie wiem, o co Ci chodziło, z tym "wyc**janiem" ciebie, lecz nic Ci nie zrobiłem, jesteś w ekipie, dobrze Ci się grało, to dlaczego się spinasz
?..

Chciałbym, abyś do nas powrócił. oraz przestał się denerwować, Mine-Sky.pl ▬ KoNdZiUKing.

Opublikowano

Serwer wystartuje tak czy inaczej, ale PanGłód wszystko zepsuł, wszystkie mapy Castle, Spawn...

Ehh i tak ma Perma :D

 

Jak będziesz potrzebował pomocy to pisz na PW.

Opublikowano

Tak, raczej będę, a tak poza tym, jeżeli chodzi o PanaGłoda, chcę z Nim wyjaśnić sprawę, lecz na żadnym komunikatorze mi nie odpowiada.

Opublikowano

Czy Pan Głód to jeden z tych co mają frajdę z rozwalania map ?? - Yyyy Daa ;D

 

A tak na serio działajcie dalej i nie przejmujcie się 1 osobą jak ma coś nie tak ze swoją osobą to szkoda czasu :/

86226145013474567463.png

Opublikowano

Dzięki za wsparcie, jednak tego nie zrobił PanGłód lecz, atak był wykonany z jego kont, był to DoS. Dalej nie wiadomo z jakiego IP.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...