Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić surą wp 34lvl i gdzie expić ?


hubert9004

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chciałbym się zapytać jak mam zarobić na 34lvl sura wp

 

EQ:

FMS +9 sr 20

Zbroja od 26 (nie pamiętam jak się nazywa) +7

Ebo +5

Tarcza na 1lvl +8

buty 1k hp

branza 500hp

naszyjnik na wit

 

SKILLE:

Czarowane M1

Zborja 14

Wir 1

 

Opublikowano

Na sam początek możesz spróbować metki 25-35, zarobić na jakieś porządniejsze eq.

Do tego łowienie, kopanie żył. Później jak ogarniesz więcej defa, PŻ, lepsze skille, eq.. polecam Metki 35-45, a nawet 50.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Dobij 35, zrób bojowca.Zrób lepsze eq i kup itemy z hp(1,5-2k HP) i możesz wybierać się na BO z buffem, bądź też bez niego :)

Zarobić możesz w m2, kiedy dobijesz 35lv i zrobisz boja.Na lvlach 40+ możesz udać się na BO na metki 45.

Opublikowano

Cześć chciałbym się zapytać jak mam zarobić na 34lvl sura wp

 

Exp na BO w pt

 

EQ:

FMS +9 sr 20

Zbroja od 26 (nie pamiętam jak się nazywa) +7

Ebo +5

Tarcza na 1lvl +8

buty 1k hp

branza 500hp

naszyjnik na wit

 

SKILLE:

Czarowane M1

Zborja 14

Wir 1

Zrąbales sprawe z zbrojką (skill):p

 

Drop na tym lvlu to tylko metki 35/40 i średni loch małp.

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Cześć chciałbym się zapytać jak mam zarobić na 34lvl sura wp

 

EQ:

FMS +9 sr 20

Zbroja od 26 (nie pamiętam jak się nazywa) +7

Ebo +5

Tarcza na 1lvl +8

buty 1k hp

branza 500hp

naszyjnik na wit

 

SKILLE:

Czarowane M1

Zborja 14

Wir 1

 

Metiny w m2 , dropienie medali w średnim lochu lub łowienie .Dobij najpierw 35 lvl żeby zrobić bojowca :)

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Wbij 35 lev i idź do lochu na pustyni i wydrop Medale, aby zrobić bojowca. Później możesz jakiś czas bić Metiny w m2 aby zarobić. Później exp na BO i metki.

xxx

Opublikowano

jak dla mnie konto sie nie nadaje zmarnowal 2 pkt ostrze weszlo mu na 19pkt przez co 2x m bedzie mial na 38lvlu do tego wirek na 1 pkt

polecam zrobic nowe konto

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...