Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co mozemy sie spodziewać na evencie świątecznym?


Myuis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-

-

-

-

-

R

E

K

L

A

M

A

-

-

-

-

-

Czesc

Pewnie zastanawiacie sie co bedzie i kiedy rozpocznie sie event bozonarodzeniowy w metin2? Postaram wam sie wam to troche objasnic...

 

W 2011 roku, event rozpoczal sie 15.12 ( tj. czwartek) a w 2012 roku event rozpoczal sie 17.12 ( tj.czwartek). W 2013r. w grudniu czwartki przypadaja w dni 5,12,19,26. Jako ze event w poprzednich latach rozpoczynal sie w czwartek, w tym roku takze mozna sie tego spodziewac. A wiec mozna wywnioskowac ze event najprawdopobniej rozpocznie sie dnia 12 lub 19 grudnia.

 

Co mozna sie spodziewac podczas eventu?

Jak co roku:

- nowe rzeczy do is

- pomocnik zdarzen ( w nocy)

- nowe misje dziennie

- heksagonalne szkatulki

- % expa na okreslony czas

- event z cukierkami i rozami

- szkatulki blasku ( drop ich jest wstrzymany i prawdopodobnie nie beda lecialy podczas eventu sw.)

- *moze bedzie cos nowego

 

Dla tych co nie chce sie czytac:
-EVENT SW. POWINIENEN ROZPOCZAC SIE 12-19 STYCZNIA

-PRAWDOPODOBNIE NIE BEDA LECIALY SZKATY BLASKU

-BEDA MISJE DZIENNIE, HEKSY, CUKSY I ROZE, POMOCNIK ZDARZEN

-MOGA WYMYSLIC JESZCZE COS NOWEGO, ALE RACZEJ NIE BO IM SIE NIE BEDZIE CHCIALO

 

PS. Nie chce, aby zaraz ludzie pisali "A to ty sie znasz", "ale estetyka itp." bo ja staram sie tym co sie zastanawiaja co bedzie objasnic, czego moga sie spodziewac a nie nabic posta, bo po co mialbym pisac tak dlugiego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...