Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przyśpiesz swój system po dokupieniu procesora


MatrixXHardcore

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż wiele osób po dokupieniu kolejnego procesora w celu zwiększenia wydajności systemu nie jest zadowolona z rezultatu.Nic się w nim nie zmieniło oprócz kolejnej rzeczy w jednostce centralnej.Co zrobic aby nasz komputer zaczął wykorzystywac nasz procesor?

 

1.Zaczynamy od wejścia w START (klawisz na klawiaturze z logiem MICROSOFT).

2.(Dla Windows XP) Wchodzimy w uruchom i wpisujemy tam frazę msconfig.

2.(Dla Windows Vista/7/8) Mamy pasek z wyszukiwaniem plików, wpisujemy msconfig i klikamy enter.

3.Przechodzimy do zakładki "Rozruch".

4.Wybieramy nasz system i klikamy "Opcje zaawansowane".

5.Zaznaczamy "Lista Procesorów" i klikamy OK.

6.Klikamy "Zastosuj"

7.Klikamy Uruchom Ponownie.

 

I to tyle by było z tego krótkiego poradnika ;) mam nadzieje że jak ktoś miał takie problemy to to pomoże ;)

 

 

Opublikowano

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Dokupieniu kolejnego procesora? Osoby które prowadzą serwerownie wyposażone w komputery z dwoma procesorami na pewno wiedzą co czynić ze sprzętem, zaś to co ty napisałeś decyduje ile rdzeni procesora uczestniczy przy samym rozruchu systemu.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

kolejny raz duplikowany bezsens na forum, praktycznie identyczny z kazdym innym wcześniej zamieszczanym

 

opcja liczby procesorów nie ma kompletnie nic wspólnego z szybszym uruchamianiuem czy działaniem, służy tylko do poprawienia kompatybilności programów źle współpracujących z procesorami wielordzeniowymi

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...