Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Spróbuj swoich sił i zgarnij nagrodę od Fnatic !


D3STROYOWSKY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

940x0_crop-80.jpg



Fnatic jak co roku organizuje konkurs świąteczny.


Tym razem zrobili ten konkurs w formie "kalendarza adwentowego"


Polega on na nim, że gamingowy team, codziennie umieszcza na stronie konkursu 1 pytanie, na które możemy odpowiedzieć.


Jeżeli odpowiemy dobrze na pytanie, mamy szansę na wygranie jednej z kilku nagród.




Reflinki


Dodatkowo, do konkursu dodali system reflinków.


Oznacza to pewną nagrodę, jeżeli znajdziesz się w 3 ludzi, którzy posiadają największą ilość reflinków.


Nagrody to:


1. Laptop MSI GE70


2. Płyta główna MSI


3. Monitor Eizo Foris FS2333




Linki:



http://xmas.fnatic.com/

1385897892-U997276.png


Odpowiedzi


1. London


1390848731-U997276.png


Opublikowano

Dlaczego nie mogłoby być bota do reflinków?

Napewno teraz ktoś go tworzy, lub już jest.

 

Ale nie napiszą bota, który wygra za nich losowanie, więc powodzenia :)

1390848731-U997276.png


Opublikowano

Dlaczego nie mogłoby być bota do reflinków?

Napewno teraz ktoś go tworzy, lub już jest.

 

Ale nie napiszą bota, który wygra za nich losowanie, więc powodzenia :)

ktoś ma 5mln reffów i myślisz że wygra osoba bez reffa/ z jednym reffem?

 

Wyraźnie napisane że wygra ten kto uzbiera NAJWIĘCEJ reffów.

Opublikowano

Bez wykupywania reffow (bo są takie neosy które kupią ludzi/botów do reffów) szansa jest 0,00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001% (tak obliczyłem na mikrofalówce).

 

Nie podzieliłeś tego przez pierwiastek z potęgi tej funkcji i nie pomnożyłeś przez masę słońca

 

Pobawić się można, lecz na wygraną są niewielkie szanse ;)

Opublikowano

@Battlelet

 

Ale czy Ty nie rozumiesz że Fnatic organizuje 2 konkursy ?

Losowanie i na reflinki.

 

 

oh god

 

Dokładnie. Zrobili dwa Konkursy. Losowanie i Reflinki. Więc Losowanie będzie tylko szczęściem, a Reflinki okaże się dopiero po, jak będzie wiadomo ile ich było najwięcej.

Opublikowano

@Battlelet

 

Ale czy Ty nie rozumiesz że Fnatic organizuje 2 konkursy ?

Losowanie i na reflinki.

 

 

oh god

 

 

 

Dokładnie. Zrobili dwa Konkursy. Losowanie i Reflinki. Więc Losowanie będzie tylko szczęściem, a Reflinki okaże się dopiero po, jak będzie wiadomo ile ich było najwięcej.

 

 

Ależ wiem że są dwa konkursy, tylko że ciekawe nagrody są za reffy... za sam udział ciekawe co dostaniesz? PEWNIE PODKŁADKĘ WOW! Podkładkę!

Opublikowano

Ale za losowanie są Steelseriesy rival ( <3 ) i kilka gamegearów ;-;

 

btw. ja bym się cieszył z podkładki z fnaticiem za 70 zł

1390848731-U997276.png


Opublikowano

Szansa na wygraną jest i tak mała (jeśli chodzi o losowanie). A co do reffów - nie ma już nawet po co zaczynać. :)

Opublikowano

Szansa na wygraną jest i tak mała (jeśli chodzi o losowanie). A co do reffów - nie ma już nawet po co zaczynać. :)

Szansa jest zawsze znikoma w każdym konkursie (np. PSC), warto spróbować i z tego co wiem to ponoć każdy ma dostać ' prezent niespodziankę ' jeżeli wszystko wypełni prawidłowo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...