Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Hak Prosto Od Przyjaciół Z Turcji!


Samszain1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dajcie linka skad siagacie tego hacka ? ! i czy on jest darmowy ?

 

Powiem ci szczerze. Jesteś kurwa taki tępy, że jak czytam twój post to jestem na 100% pewny, że mój kot jest bardziej inteligentny niż ty!

1. Linki są w 1 poście tematu.

2. 99% zamieszczonych na tym forum hach-ów jest darmowa.

3. Trzeba być idiotą by nie za uwarzyć i nie wiedzieć tego, że był ubdate i nie działają żadne heaty sprzed dnia dzisiejszego.

Opublikowano

Wiem że nie działa po ubdate, ale pytam się na przyszłość:

 

Jak masz viste lub pasek od wisty zrób tak ":

alt+ctrl+del

i zamknij ROCKET DOCK lub inny program jaki może wykrywać Hs jako hakca

ale to na pewno nie hakc bo mi działa all spox. ..

 

 

Nie mam wisty i mi go wykrywało, co może powodować wykrywanie?

Opublikowano

No jest kilka możiwości:

1. Injector. Daje 5% możliwości by było to przyczyną.

2. plik .Dll . Daje 60% pewnie błędy w jakiś opcjach/ zle napisany.

3. Update. Daje 101% wiadomo dlaczego.

Opublikowano

3 odpada. Bo ta sytuacja wynikła kilka dni przed nowym update. Ale dzięki za pomoc, jak będę miał jeszcze raz ten problem to sprawdzę 1 i 2. Masz + za pomoc.

Opublikowano

Polskie cheaty są lepsze niż Turskie ... podpowiem że napewno turcy nie robią tyle cheatów ile my ...

 

Udowodnij swoja tezę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam nie wiem jak u was ale u mnie nie działa autohead ? wiecie moze czemu ?

tzn jest tak ze craszuje mnie jak uzywam funkcji auto head ?

Opublikowano

No kurwa, ale wy mądrzy jesteście ... już dawno update , to każdy już wie , nie ma po co nabijać postów ;p

2down no kutwa mać wiadomo , piszesz to jak każdy koleś który nabija posty pisząc te głupie wiadomości o tej samej treści co pisze 5 czy 6 osób w jednym temacie ;/

koxam.png

to było 19 vs 3 (ja w 3) na aim z awp ^^ U góry mój wynik :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...