Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się kupić terrarie?


EDSSONxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż czy opłaca się kupywać owom grę? I czy można kupić za pomocąPaysafecart ? i z jakiej strony byście najbardziej polecali ? i jak wam się ogólnie gra?

Opublikowano

"Otóz czyzy opłaca się kupować "owom" grę?" - Bitch please. Wypierdalaj z takimi pytaniami. Tak opłaca się. Niejednokrotnie tworzony był taki temat przez debili.

"I czy można kupić za pomocąPaysafecar"t" ?" - Tak na Steamie jest taka metoda zakupu.

"i z jakiej strony byście najbardziej polecali ?" - Jedyną możliwością kupna gry, jest to wykonanie poprzez Steama [jeżeli wiesz co to Steam][Teraz jest promocja na Steamie; cena 2.5€, czyli 20zł Paysefa musisz sobie zakupić.

"i jak wam się ogólnie gra" - Gra nam się ogólnie zajebiście. Są nawet potworki.

 

3, 2, 1... Ban na miesiąc, teraz!

Opublikowano

By zrozumial zadam mu takie pytanie.

 

Czy opłaca się kupować chleb, masło, szynke ? przecież jak kupimy to i tak zaraz tego nie będzie bo wysramy to w kiblu, a tutaj przynajmniej możesz grac, grac i grac do usranej smierci. Inna sprawa że Terraria może być z piracona a Artykułów spożywczych raczej nie da się z piracić i mieć za friko lecz przekaz chyba jakiś jest ^^

 

Te wasze pytania czy opłaca się kupić są idiotyczne i błagają o pomstę do nieba ... Albo chcesz grać albo nie, wszystkie gry mają jakiś przekaz [WSZYSTKIE] tutaj podam przykład tibia pełno ludzi wypisuje lee jaka grafa jakie dzieci grają ... inna sprawa że we wszystkich grach grają normalni ludzie nawet w tibi oraz taka sprawa że tibia zarabia setki tysięcy mimo tej swojej Starości, więc taka Terraria też ma swój przekaz kupiło ja multum osób pewnie multum cisnie na piracie bo zadawali takie same pytania jak ty czy warto kupić i gra i tak żyje swoim życiem i na swoje życie zarabia.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o doładowanie portfela na steam poprzez kartę PSC, minimalna wartość karty to 20 zł i 5 zł, z tej racji, iż 5 EUR ~ 21 zł. Na tę grę są co chwilę promocje, obecnie to jak przedmówcy napisali wynosi 2,5 EUR. Co do tematu czy opłaca się, jeżeli lubisz taki klimat gry to kupuj.

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...