Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] 7 dni premium, 1000 golda, czołg premium za ozdobę choinkową


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kto zgadnie ile już czekam? Tylko 75 godz. ;)

 

Chłopie oni mają po 500 zgłoszeń na godzine, co się dziwisz?

Opublikowano

Moj kolega wyslal wczoraj i juz ma premium itp. ;)

 

Albo coś kręci albo nw :) Jugens wysłał w sobete i dziś też nie ma. Zrobiłeś ozdobę choinkową czy rysunek?

Opublikowano

 

Albo coś kręci albo nw :) Jugens wysłał w sobete i dziś też nie ma. Zrobiłeś ozdobę choinkową czy rysunek?

 

Ja wysłalem dzis ok. 14:00 i już mam ;) (Zrobiłem zawieszke czołgu na choinke, z kartką - nick i server

 

P.S Ten kod można użyc do 6 grudnia ? czy Do następnego roku ? Ma jakis termin ważnosci ?

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Jeśli wam kody nie przychodzą napiszcie do nich :) Ja napisałem i za 2 godziny miałem kod :)

 

Hey, thank you for your submission, enjoy your bonuscode!

/mel

APK4VC-39W2W8

wot.jpg

fuck :/ przepraszam za double. Nie popatrzyłem

@EDIT Mi dodało nie 300 a 1000 golda :))

4758463064.png

 

Opublikowano

@up miałeś wcześniej m3 w garażu?

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Jeśli wam kody nie przychodzą napiszcie do nich :) Ja napisałem i za 2 godziny miałem kod :)

wot.jpg

fuck :/ przepraszam za double. Nie popatrzyłem

@EDIT Mi dodało nie 300 a 1000 golda :))

 

A czołg Ci dało?

 

Co im napisałeś? Ja 2 razy wysyłałem i 0 odpowiedzi ;/

Opublikowano

Denerwuje mnie ten cały Mel czy jak ma ten typ...

Wysłałem 3 prace... ciągle że złe bo nie ma nic na choinke o.O..

Nie no spoko nie ważne że na 1 planie rzuca się w oczy bombka i zawieszka w kształcie czapki mikołaja...

Wkurza mnie ten koleś... kolejna praca właśnie poleciała.. zobaczymy co tym razem wymyśli

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Ja dostałem tylko 300 golda, miejsce w garażu i m3 light. Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Okej kodzik już dostałem (Nareszcie...)

Dostałem:

-7 dni premium

- tego lighta (II tier)

-Miejsce

-1000 Golda ;)

 

Do mnie coś nie odpisują ;/

 

Najwyraźniej zmienili z 300 na 1000, stratni są Ci co dostali 300 ;p

Opublikowano

Juri, wyślij im jeszcze raz.

Jak mi nie odpisywali to wysłałem im jeszcze raz i po jakiś 30minutach miałem odp.

Kolega teraz też wysłał zdjęcie to po godzinie dostał klucz.

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

dajcie ktoś zdjęcie swojej pracy bo jestem dysgrafikiem i nie wiem jak zrobić D:

 

Wejdź na ich fanpage tam publikują wszystkie co dostały golda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...