Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|=★=★=|[ThisisMyBiome.pl]|=★=★=[1.6.4][NP][SV + Gildie + Mini-Games]|=★=★=|


HardStyl3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ref

 

DODALIŚMY:

  • Nowy spawn. (Wyczyszczenie eq i graczy.)
  • Nowe pluginy i skrypty
  • Ogarnęliśmy serwer względem częstych reloadów. (Gdy jest potrzeba - informujemy)
  • Naprawiliśmy Uprawnienia, Kity itd.

ZMIENILIŚMY/POPRAWILIŚMY/NAPRAWILIŚMY:

  • Regulamin (/regulamin)
  • Drobne błędy w skryptach i pluginach
  • Minigames'y
  • Drobne błędy w mapach

 

sygnatura.png

Opublikowano

@ref

 

ISz0x6A.png

 

 

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Musieliśmy wstrzymać Minigames. :(

Proszę administratora o zmianę nazwy tematu na:

 

|=★=★=|[ThisisMyBiome.pl]|=★=★=[1.7][NP][sV + Gildie]|=★=★=|

 

sygnatura.png

Opublikowano

C5hVCtO.png

pvlSz0D.png

DODALIŚMY:

  • Gildie za itemki
  • Nowe skrypty

ZMIENILIŚMY/POPRAWILIŚMY/NAPRAWILIŚMY:

  • Wersja serwera 1.7.4
  • Drobne błędy w skryptach.

 

zGh5PlW.png

Czy mogę prosić administratora o zmianę nazwy tematu na:

|=★=★=|[ThisisMyBiome.pl]|=★=★=[1.7][NP][sV + Gildie]|=★=★=|

 

sygnatura.png

Opublikowano

Dodalismy:

Patche naprawcze wersje 1.7.4

zaktulalizowalismy skrypty do 1.7 recznie!

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC
Opublikowano

To tak: Nie polecam serwera oceniam go 1/10, administracja 10 lat ten kto napisał ten post chodzi do 5 klasy ps. Rozmawiałem z nim

Ortografia nawet spoko ale nie za dobrze może 3/5

Nie polecam serwera to tyle z mojej strony.

Jezeli wedlug ciebie my mamy 10 lat to wejdz na teamspeak pogadamy

nasza administracja ma po 16-21 lat myslisz ze ja mam 10 lat i kupilem

maszyne dedykowana za 2600zl? boze... ale niedorozwoje!!! az wstyd ze

on pochodzi z polski powinnienes sie smieciu urodzic w rumini jebany kundlu

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...