Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Licencja TS DLA ogarniętych ludzi


dejvid11v2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

8. PROHIBITED CONDUCT

 

You represent and warrant that you will not violate any of the terms and conditions set forth in this Agreement and that:

 

You will not: (I) reverse engineer, decompile, disassemble, derive the source code of, modify, or create derivative works from TeamSpeak software; or (II) use, copy, modify, alter, or transfer, electronically or otherwise, TeamSpeak software or any of the accompanying documentation except as expressly permitted in this Agreement; or (III) redistribute, sell, rent, lease, sublicense, or otherwise transfer rights to TeamSpeak software whether in a stand-alone configuration or as incorporated

with other software code written by any party except as expressly permitted in this Agreement.

 

Licencji nie można oddawać, nie pozwala na to regulamin. Złóż podanie na swoją licencję jest poradnik do tego.

http://www.mpcforum.pl/topic/1043194-tut-jak-zdobyc--ts3-512-slotow-filmik/

1385681103-U843596.jpg

 

Opublikowano

Hmm nwm czemu nie przychodzą linki trzeba być cierpliwym

@up poco link w code tylko wychodzące poza forum trzeba w code ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...