Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Jak oceniacie moją grę - uwagi i rady


DO123321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie da się nic tutaj ocenić jak na 20 minut gry. Build dobrze budowany, farma też niezła jak na początkującego. Tylko nie wiem po co ta bariera. lepszy ghost albo exhaust

jp8p35.png
Opublikowano

build lipny powinien wyglądać tak:

 

berserkerki -> widmowy tancerz -> infiity -> kriopijec -> krwiopijec -> GA

pls wyjdz

botrk+stattik core

dobrze farma i build ale 20 min nie da sie okreslic czy dobrze czy zle

­

Opublikowano

build lipny powinien wyglądać tak:

 

berserkerki -> widmowy tancerz -> infiity -> kriopijec -> krwiopijec -> GA

 

 

wyjdź brązie:

 

build:

 

- tabi/berserki/merkury

- LW

- Kosa statik

- botrk

- GA

- Infinity

Opublikowano

Widzę tam na górze jakiś Dyrus chyba jest.

Czyli na twoją logikę @silver, core itemy na trynde to 3xwidmowy 3xbloodtrister +buty 5iąontki zeby szybko puszować turety taaak?

BOTRK + Stat to core item. -,-

@top

Ogółem wdg mnie bardzo dobrze Ci poszło. Choć osobiście preferuję grę trynda push to win. Teleport ghost. i farmisz, pushujesz. Pushujesz 2x topa, lecisz teleportem na bota i puishujesz itak ciągle :D

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Mówiliście że dłuższą grę musicie zobaczyć to proszę :

http://zapodaj.net/0ff594a501d90.jpg.html

Zrobiliśmy 2 barony a ja 4 smoki nie junglowałem bardzo bo były potrzebne ganki zrobiłem quadre ale na pente potrzebowałem ulta a było jeszcze 20sec jak Quinn do mnie doleciała.

 

Trochę niestandardowy build bo chciałem zrobić coś kreatywnego i powiem wam że się sprawdał szczególnie rękawica bo jak gankowałem to rzadko udawało się im uciec a na początku zamiast hydry był Spirit of the Elder Lizard.

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

build lipny powinien wyglądać tak:

 

berserkerki -> widmowy tancerz -> infiity -> kriopijec -> krwiopijec -> GA

 

Ja pierd**le, wracaj do tego Cabala lepiej hahahahahhha

 

 

Co do gry to jak na 18 lvl to całkiem dobrze, trudno ocenić po kilku ssach jak grasz bo to akcje się liczą i końcowe staty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...