Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Segoria.pl - Więcej niż przyszłość. Start 29.11.13r / Godz. 19.00


3R✘

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

qi73.png

2umd.png

kcno.png

uy3e.png

218v.png

hxvc.png

vzqu.png

zo8x.png

yv2d.png

k0oi.png

v289.png

ktb8.png

54gd.png

tn2h.png

z1ly.png4z9d.png

db6u.png

ofpt.png

c6uh.png

zqn8.png

vzdn.png

hew4.png

30yl.png

x3qt.png

http://img812.imageshack.us/img812/3433/9woi.png
http://img28.imageshack.us/img28/2365/8mwq.png

qvxk.png

cpxs.png

http://img401.imageshack.us/img401/495/cpxs.png

412y.png

https://www.facebook.com/www.Segoria.eu

ylw0.png

Na stronie serwera zakładka strona i download.

Odpowiedzi :

PT: Czy to reaktywacja Aline2 ?.

OD: Tak, jest to reaktywacja aline.

PT: Naprawiliście bugi?.

OD:Tak, większość bugów została naprawiona ;).

 

 

Opublikowano

Serwer pliki Aline2, zbytnio nie widać dużej edycji mało z prezentacji można się dowiedzieć, dopracujcie zapowiedź wtedy ją wstawcie bo tak o byle jak, to wam gracze uciekną życzę powodzenia na starcie serwera. ;) Liczcie się z tym że jutro 4 serwery startują bez reklamy słabo teraz o graczy. :)

Opublikowano

Serwer pliki Aline2, zbytnio nie widać dużej edycji mało z prezentacji można się dowiedzieć, dopracujcie zapowiedź wtedy ją wstawcie bo tak o byle jak, to wam gracze uciekną życzę powodzenia na starcie serwera. ;) Liczcie się z tym że jutro 4 serwery startują bez reklamy słabo teraz o graczy. :)

 

Chyba jak ktoś grał na Aline wie, że bugi były podstawowe które zostały teraz poprawione ;).

Opublikowano

Nie polecam, nawet forum nie ma a strona chyba najgorsza jaką mogliście wybrać.. poza tym nic nowego, jeden wielki bałagan pod IS.

 

Strona jest podstawowa poprawiam własną bo miała luke w logowaniu ;).

Forum bd online za około 2-3h.

Opublikowano

Jednak nie Polecam serwera, gdyż jest to administracja serwera Shyia.pl :/ Jaka szkoda nawet na stronie kodowania nie zmieniliście Copyright by Shyia.pl jaka szkoda, a już myślałem że jakaś ogarnięta administracja, nie polecam ze względu na administrację serwera. :/

Opublikowano

Jednak nie Polecam serwera, gdyż jest to administracja serwera Shyia.pl :/ Jaka szkoda nawet na stronie kodowania nie zmieniliście Copyright by Shyia.pl jaka szkoda, a już myślałem że jakaś ogarnięta administracja, nie polecam ze względu na administrację serwera. :/

 

 

Shyia nie było moja ani nikogo z nas . Pisałem edytuje swoja stronę a ta tymczasowa.

Opublikowano

 

 

Shyia nie było moja ani nikogo z nas . Pisałem edytuje swoja stronę a ta tymczasowa.

Ciekawe skąd znam twój profil + Eantoilek czyli admin Shyia.pl mówił mi nie dawno że robi serwer o nazwie coś na S i jest Segoria + dowody że na stronie Shyia.pl ta sama strona, i tą samą stronę używacie nawet wam się nie chciało edytować, pozdrawiam. :)

Opublikowano

Ciekawe skąd znam twój profil + Eantoilek czyli admin Shyia.pl mówił mi nie dawno że robi serwer o nazwie coś na S i jest Segoria + dowody że na stronie Shyia.pl ta sama strona, i tą samą stronę używacie nawet wam się nie chciało edytować, pozdrawiam. :)

 

Hahaha dobra nie komentuje tego. Masz ode mnie like, ponieważ jeszcze takiej historii nie słyszałem jaką ty wymyśliłeś ;)

Opublikowano

Administracja to scierwo ktory raz stawiacie serwer 10,20? wezcie sie ogarnijcie bo szkoda gadac pozdro od Perserga :3

Opublikowano

Administracja to scierwo ktory raz stawiacie serwer 10,20? wezcie sie ogarnijcie bo szkoda gadac pozdro od Perserga :3

 

Widać, że gimbaza przeczytaj :

kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm.).

 

Po drugie nie znam Cię!.

 

 

Przypominam to reaktywacja z zupełnie innym teamem.

Opublikowano

Wszystkie bugi usunięte? Hahah next joke pls :-)

Wiedziałem że jak sheila udostępni te pliki to będzie masa serwerów ;)

nie polecam...

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Skąd Rosy ?


Skąd Truta ?


Skąd Stalka ?


Jaki typ serwera?


Pelerynki nieskończone?


W ile wbije max lvl?


Są Pety ?


Są wierzchowce?


+ ile max KD?


Rosy będą mieć max wartości?


PD ma czas max 1h?


O której godzinie startujecie?


Są filtry Anty DDoS ? żeby pierwszy lepszy DDoS was nie zniszczył.


BS dozwolony?


Zmianki 1/5 bon drogie są?


Będzie Konkurs na GamePlay'a?


Co Ile oddajemy itemsy do biologa ? :D


Są AutoPoty?


Jest Autopatcher?


Sam jesteś w teamie?


Często bedziesz ONLINE i banował WaitHacki ?


Macie reklamy u YouTuber'ów?


Bony wchodzą max?


Macie zabezpieczenia przed komendą -dice na wywalanie channeli ?


Skąd zwój Zmiany Skilli ? -.-;)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...