Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Połaczenia/wywalanie Przy Logowaniu


Rherrad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś mam nie tak :/

Wchodzę przez spol z końcówką .100 - loguje się, wybieram postać - wyłącza mi się gra

Wchodzę przez normalne IP - Błąd podczas......

Co robić? Porty mam wszystkie dobrze wypełniam sysinstall

Przed chwilą dodałem spolszczone questy, może to dlatego? Ale wątpię, bo nie mam żadnych błędów w FreeBSD. Hamak włączony. I co tera? xD

Pomogłem? Daj +

sygnaah.png

Opublikowano

Jeśli się nie mylę to spolszczenia wkłada się do starych klientów metka PL? np. 2008?

Pomogłem? Daj +

sygnaah.png

Opublikowano

Coś mam nie tak :/

Wchodzę przez spol z końcówką .100 - loguje się, wybieram postać - wyłącza mi się gra

Wchodzę przez normalne IP - Błąd podczas......

Co robić? Porty mam wszystkie dobrze wypełniam sysinstall

Przed chwilą dodałem spolszczone questy, może to dlatego? Ale wątpię, bo nie mam żadnych błędów w FreeBSD. Hamak włączony. I co tera? xD

 

 

wejdz na server przez chinskiego klienta longju jezeli wejdzie to bedzie oznaczać że nie masz jednego pliku na c:\ a jest nim item_proto miałem podobny problem

 

Jek wejdziesz na Longju ale nie przez spolszczenie tylko przez ta aplikacje z ikona Sury potem klikasz w lewym dolnym rogu i powinno odpalic wlasciwego klienta wejdz na konto Rain

login Rain

pass 12345

 

kup jakis armor i zaluz wyjdz z tego klienta i odpala polskiego przez spolszczenie jezeli na koncie Rain na postaci nie bedzie armoru to bedzie oznaczalo ze trzeba tylko wgrac na dysk c:\ plik item_proto u mnie to pomoglo i wszystko smiga .

Opublikowano

Ustaw większy priorytet na portmap najlepiej czasu rzeczywistego

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...