Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [24/7] [No-Premium] [Miła Atmosfera] [Ogarnieta Administracja] [Drop z STONE] [Dopracowany Serwer]


VenirPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :D



vbcx.png



Mam zaszczyt zapowiedzieć serwer,


na którym będziesz chciał zagrać.



Będzie na nim panowała miła atmosfera


i będą tylko ogarnięci gracze.



Będzie to serwer typu KM 5



INFO v1◄




- Są 2 drużyny


- Blue i Red


- Zadaniem obydwóch drużyn jest


zbudowanie zamku


- Będą wojny, które odbędą się


w określonym terminie


- Trzeba zwycieżyć


- Za wygrana wojnę będzie NAGRODA




INFO v2◄



Drop z STONE


Owce wybuchają !!


TnT rozwala obsydian,wodę i lawę



» Administracja «



Właściciel - Gostek


Technik - VenirPL



Aby dostać się na serwer


trzeba umieć współpracować w


grupie, mieć ukończone


14 lat, być ogarniętym


posiadać mikro i TS 3


&


należy złożyć podanie według


poniższego wzoru


||


||


\/




=========================================



Nick z MC:


Wiek:


Czas spędzany na serwerze:


Wersja od której grasz w MC:


Czy potrafisz współpracować:


Ortografia w skali 0/10:


Czy potrafisz się podporządkować liderowi:



=========================================



Rekrutacja otwarta do 24.11.2013r.


do godziny 13:30



Potem osoby, które uważam, że się


mogą dostać będą zapraszane na ciąg


dalszy rekrutacji na TeamSpeak'a.



► IP TS3 : tsx51.net-speak.pl:6450



Proszę być po zamknięciu rekrutacji


na forum online, abyśmy mogli się z


wami skontaktować.



Uwaga!



Razem mamy tylko 8 wolnych miejsc,


czyli po 4 na drużynę


+ jest już Lider.


Więc będą duże wymagania.



Kto nie ma 50 postów


podania pisać na PW


W razie jakich kolwiek


pytań proszę pisać na PW


585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Nick z MC:Hooligan

Wiek:15

Czas spędzany na serwerze:zależy czy mam nauke tak w soboty praktycznie cały dzień gram

Wersja od której grasz w MC: 2 lata temu zacząłem

Czy potrafisz współpracować:ta

Ortografia w skali 0/10:8

Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Jasne ze tak

Opublikowano

Nick z MC: Marcinosa


Wiek: 15


Czas spędzany na serwerze: Ojj różnie :) ale raczej często , w weekend do późnej nocy :)


Wersja od której grasz w MC: Bodajże 1.2.2.4 alpha


Czy potrafisz współpracować: No jasne :)


Ortografia w skali 0/10: 9,9


Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Taak ,o ile nie każe mi robić czegoś bezsensownego.


Opublikowano

Nick z MC: TheGamePOLSKA


Czas spędzany na serwerze: Duzo moge grac ;)


Wersja od której grasz w MC: Beta 1.3


Czy potrafisz współpracować: Potrafie


Ortografia w skali 0/10: 9,bo czasem błedy sie zdarzają :D


Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Potrafie,gralem na tamtej edycji :D



I za kolege ;



Nick z MC: miko6d


Wiek: 14


Czas spędzany na serwerze: 3-5 h


Wersja od której grasz w MC: Beta 1.6.6


Czy potrafisz współpracować: Tak potrafie :)


Ortografia w skali 0/10: 9.5 :D


Czy potrafisz się podporządkować liderowi: potrafie :)


Opublikowano

Nick z MC:Razor_X


Wiek:Prawie 15


Czas spędzany na serwerze:1-3h dziennie


Wersja od której grasz w MC:Alpha


Czy potrafisz współpracować:Jasne


Ortografia w skali 0/10:8.5


Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak

Opublikowano

Nick z MC: SeraViSe


Wiek: 14


Czas spędzany na serwerze: Szacuje na około 1-3 godzin dziennie. ;)


Wersja od której grasz w MC: Beta/Alpha, bo nie jestem pewien.


Czy potrafisz współpracować: Myślę, że tak. Łatwo nawiązuje znajomości i nowe kontakty, a co za tym idzie, potrafię się dogadać w grupie.


Ortografia w skali 0/10: 8.5-9.5


Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Oczywiście. ;)

 

Opublikowano

Zapraszam wszystkich co złożyli podanie o 13:30 na TS3 : tsx51.net-speak.pl:6450



W celu dalszej rekrutacji.



START ~14:30


585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Nick z MC:Kubix00


Wiek:16


Czas spędzany na serwerze:2-4h


Wersja od której grasz w MC:Beta 1.3


Czy potrafisz współpracować:Tak


Ortografia w skali 0/10:10


Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak, jeśli jest ogarnięty i sobie na to zasłuży.


NmGexq.jpg

Opublikowano

Fajna zapowiedz.

 

Moge wbic na TS'a i tam zlozyc podanie ??

Tak mozesz odrazu na TS'a.

Jak ktos nie ma 50 postow to tez moze od razu na ts'a :D

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Nick z MC:

 

Wiek:13 ( wiem , że od 14 lat ale jestem ogarnięty... )

 

Czas spędzany na serwerze: jeśli mi się spodoba to kilka godzin

 

Wersja od której grasz w MC: minecraft 1.2.5 lub niżej

 

Czy potrafisz współpracować: Tak :P

 

Ortografia w skali 0/10: 10 ( dziwne ale ortografia to dla mnie pikuś )

 

Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak

 

No i tak bdw. Mam sprawne mikro . Posiadam Skypa oraz ts'a ;)

Opublikowano

Nick z MC: SebQu


Wiek: 14 lat


Czas spędzany na serwerze: Mogę zagwarantować że codziennie wejdę na przynajmniej godzinke.


Wersja od której grasz w MC: Nie pamiętam, niestety, lecz "ogarniam minkrafty"


Czy potrafisz współpracować: Tak, wydaje mi sie że potrafie.


Ortografia w skali 0/10: 9,5?/10


Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak, oczywiście, o ile jego rządania nie są bezsensowne.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick z MC: Mentos


Wiek: 15 lat


Czas spędzany na serwerze: Kilka godzin dziennie


Wersja od której grasz w MC: 1.4.7


Czy potrafisz współpracować: Tak


Ortografia w skali 0/10: 9/10


Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak


Opublikowano

Za pol godziny zamykam rekrutacje.



&



Zapraszam wszystkich na TS3


o 13:30



W celu wybrania osob i przydzielenia do druzyn :D


585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Nick z MC: Harison

Wiek: 15

Czas spędzany na serwerze: 2/3 h dzienie w tygodniu

Wersja od której grasz w MC: nie pamietam xD gram od 2 lat

Czy potrafisz współpracować: tak

Ortografia w skali 0/10: 9

Czy potrafisz się podporządkować liderowi: oczywiście xD

Opublikowano

Nie polecam .. Wbiłem na ts'a odrazu dostałem bana za to , że niby wczoraj wyzywałem Admina czego nie robiłem :) Bye oraz nie polecam . A no tak sami powiedzieli , żebym wbił na ts'a a widzieli na podaniu ile mam lat itp . i mi strzelili bana o nazwie " Dzieciak " . Kto powiedział , że moje mikro jest poprostu olśniewające i mój głos jest taki sam jak w realu ? Moje mikro mixuje mi głos i wychodzi taki troche dziecinny . A co do serwera to nie polecam siemanko .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...