Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mc-wojna.pl ● 1.6.4 i 1.7.2 ● Non-premium ● Frakcje ● 200 slotów ● Autorskie pluginy


iKrzysiek

Pozyskiwanie minerałów  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Sk?d chcieliby?cie pozyskiwa? minera?y?

    • Z rud (tak jak obecnie)
      13
    • Wypadaj?ce z kamienia
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muras, kazdy moze wyrazic swa opinie, to wolny kraj,, ale przydalbys sie bardziej piszac co jest nie tak ze spawnem, moze cos dodac lub ująć? Napisz prosze, to postramy sie to zmienic! :D

40486.jpg

Opublikowano

Serwer niby dobry, ale nie ma:

- kit'a początkowego

- brak zwierząt są same owce, widziałem tylko z 2 świnie, nie ma przez to jedzenia!




Opublikowano

Chciałbym dodać, ze każdego dnia, będę tu pisał nowości z serwera oraz dodawał "ScreenShoty" budujących się gildii lub nowo powstałych części Spawnu.

Opublikowano

Nie no ta choinka na spawnie EPICKA. Proszę podaj mi nicki tych głów :D Serwer jak najbardziej POLECAM!

To nie nicki głów tylko plugin (częściowo autorski) z Mini Blokami :3

 

 

 

A CO DO NOWOŚCI:

 

2 gildie, które zostały wytypowane przez Moderatora "MyKokosik"

 

Najładniejsza na serwerze (wg. MyKokosik'a) - NSTR

Najsilniejsza na serwerze (wg. MyKokosik'a) - Inferno

 

egv52u.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...