Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NABÓR DO HOSTINGU | POMOC Z PANELEM SERWERÓW GIER | JAKI DATACENTER |


.eNdox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest tak nad wszystkim pracujemy ponad miesiac. A na podania odpowiadam gg,pw.

 

Trzeba sie postarac

6-7 to nie ze atart to wszystko juz bedzie.

 

Bedziemy dodowac wszystko pokolei

6-7 to nie ze atart to wszystko juz bedzie.

 

Bedziemy dodowac wszystko pokolei

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Mam nadzieje, że to troll czy żarcik, Bo jak czytam takie coś to nie wiem czy śmiać się czy płakać.Działalności gospodarcza to nie zabawa.

Opublikowano

Ten pan (założyciel) jest dzieckiem, z którym pisałem na GG i chce pisać sobie stronę www w C++ o.O to nie będzie hosting tylko pralka jeśli wystartuje...

Opublikowano

Czyli tak jak mówiłem na samym początku. Wielkie plany a i tak gówno wyjdzie :) A na dodatek dowiedziałem się, że innym na gg wypisuje, że ja jestem jego kolegą a te tutaj komentarze dla beki wypisuję.... Tak ot

Opublikowano

Hmm jesteś już zabawny. Ja już otwarłem hosting www.yourserv.eu.

 

0----------0

 

A po 2 nie kłam

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

@ref

 

Pozostałe miejsca:

 

Programista PHP - 1 Miejsce

Pomoc Techniczna (MINECRAFT | COUNTER STRIKE | CALL OF DUTY | TEAM FORTRESS 2 ) - 2 Miejsca

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Powiem tak jak narazie to nie zarabiamy i nie jesteśmy najdroższym hostingiem serwerów gier,

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

@ref.

 

Hosting otwarty zapraszamy !

 

Serwery o polskiej lokalizacji http://yourserv.eu/page.php?id=11

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Ogarnij stronę główną i daj NIP i REGON (jeśli nie masz to twoi rodzice mają przejebane :) )

Nie da se vpsów zamówić.

Fajne firewall: 8. YourServ.eu nie oferuje ochrony przed wszelkiego rodzaju atakami na serwery VPS.

Opublikowano

Nie to żebym coś ale ten opis mnie rozwala

 

 

Nasze serwery, z wyników monitoringu wynika że są w 99.9% włączone i podłączone pod sięć. Dzięki czemu możemy powiedzieć że nasze serwery gier i vps prawie nie zawodne.

 

Chcecie być "profesjonalnym" hostingiem a gdzie się nie spojrzysz tam literówka więc poprawcie. I j polskiego się nauczcie bo będziecie tylko "Profesionalnym" hostingiem...

Opublikowano

Brak kardynalnych rzeczy:

- regulamin

-NIP

-regon

 

Czyli mogę robić co chce na Waszym serwerze, a skoro nie macie regulaminu będziecie mi musieli oddać pieniądze, jeśli zrezygnujecie ze świadczenia usług.

 

Chyba trzeba będzie zgłosić kolejnego krzaka :)

O błędach w C++ powie Ci kompilator, a o błędach w PHP klient..

 

Opublikowano

Daniel Hinz osoba która mówi że bierzemu regualmin gotowy z neta.

 

A nie potrafi zrobić najprostrzej strony w html.

Tylko strona zrobiona z szablonu. www.wybijamy.pl

 

A co do firmy.

To po pierwsze najpierw trzeba być pełnoletnim Mr Fan, a potem zgłaszaj sobie krzaki.

 

Po drugie nasz hosting aktualnie nie zarabia. Jeszcze nie mówimy o pieniądzach.

Hosting jest zarejestrowany i czekamy na akceptacje "FIRMY".

 

Poinformowano nas że do dnia 10.1.2014, będzie już wszystko zaksięgowane.

 

Więc YOURSERV.EU, ma regualmin napisany własno ręcznie a jak napisał Daniel Heinz.

 

Wszystkie informacje będziemy tutaj umieszczać.

 

Powiem tak:

Dlaczego tak długo ?

Ponieważ osoba która rejestruje yourserv.eu. Posiada już jedną firme i odprowadza podatek.
Za jakiś czas będziemy wszystko wiedzieć i wystartujemy z tym i wam wszystko opiszemy.

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Zachowujesz się jak dzieciak.
Po pierwsze oni mają racje jest to na razie krzak i każdy o zdrowych zmysłach ci to powie.
Po drugie co mają umiejętności Pana Daniela do tego? Nic, wskazuje to na twoje drosłe zachowanie.
Po trzecie to ty robisz wszystko na szablonach z neta jak np. http://mydesigner.pl i yourserv.eu
Btw. Yourserv.eu nie jest podmiotem prawnym więc jak zawieracie umowy ? (Przeczytaj "swoj" regulamin)

 

Lista kłamstw:

  • Autrski panel (Nozo)
  • Łącze 1GBs (taa)
  • Ping 18ms (biedak umysłowy to pisał)
  • Profesionalna pomoc techniczna (16 latki z mpc...)
  • profesionalny hosting (niedojrzały właściciel, wszystko z neta, brak NIPU, nie chciało wam się przetłumaczyć strony nawet...)
  • Nielimitowany transfer (patrz vps)

UWAGA BONUS:

  • Prawdziwe serwery
  • Copyright © 2012 YOURSERV. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opublikowano

Ty mi tutaj lepiej o umiejętnościach nic nie mów bo nie mamy o czym. Jakbyś je miał to byś ludzi nie potrzebował aby Ci sms shop zakodowali. Po drugie CO TO KURWA ZA TŁUMACZENIE NIE ZARABIAMY?!

 

Hahahah i ps co ma właściciel MPC do waszego projektu? Jemu to zwisa i powiewa jak bombka na choince. Tak czy siak powodzenia życzę .... A moje wypowiedzi są jak najbardziej poparte na faktach :) W końcu współpracowałem z Tobą ze 2 miesiące :). Tak więc prawdy się nie wyprzesz i powie Ci to każdy z Twojego byłego projektu GO***faft.pl

 

A i tak a propo wybijajmy było kodowane przeze mnie bez żadnych szablonów :)

Opublikowano

@knopers666

 

Osoba która ma 16 lat i mi takie coś wypomina prosze cie.

 

Łącze jest 1Gbps

Transfer jest limitowany, bład został wprowadzony przez naszego programiste.

 

A co do wieku, ja jestem współzałożycielem a osobą która to założyła ma 30lat. Proszę was troche rozumu.

 

A co do Daniela, mam już tego dość że próbujesz zepsuć każdy mój projekt,

z tego co wiem całe gocraft - TEŻ ZJEBAŁEŚ. Przestawiłeś wszystkich przeciwko mnie. Ciekawe że cie sumienie nie rusza !

 

Proste w polskim prawie możecie sobie robić co chcecie, jeżeli nie zarobicie ponad 235 zł na miesiac i 3056zł na rok ! BEZ FIRMY. A FIRMA BĘDZIE CZYLI REGON I NIP (W TYM ROKU)

 

--------------

 

A co do sms-shopa to mi robiłeś w wakacje i to już dawno. A teraz trzeba się uczyć a nie skończyć jako mechanik i zarabiać 1500zł


DO ZAMKNIĘCIA | SKOŃCZONY NABÓR

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...