Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NABÓR DO HOSTINGU | POMOC Z PANELEM SERWERÓW GIER | JAKI DATACENTER |


.eNdox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

XXX


TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Też nad nim myślałem i może go własnie wybiorę, ale nad hostingiem w polsce myślałem nad Sprint Data Center.

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Hosteam tak już czytałem nawet interesująca oferta napewno będziemy ją stosować do serwerów Teamspeak3

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

IMIE: Przemysław

 

WIEK: 16

 

W CZYM MAM DOŚWIADCZENIE: CS, MC, PHP, HTML, Programowanie (aktualnie uczestniczę w kursie)

 

JAKIE STAWNOWISKO CIE INTERESUJE : Support, Dział Pomocy, Dział pytania (jednym słowem BOK)

 

KONTAKT: GG:45461865

 

 

A co do płatności to może PAYU ?

Opublikowano

Proszę pisać w temacie, cały czas można się zgłaszać

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

IMIE: Patryk

WIEK(MINIMALNY WIEK 16): 18

W CZYM MAM DOŚWIADCZENIE
(CS | MC | COD4 | PHP | HTML | CSS | JQUERY | PROGRAMOWANIE | LINUX): jestem technikiem portalu xxx, byłym technikiem portalu xxx tak więc ogólnie mc od strony technicznej + html , java

JAKIE STAWNOWISKO CIE INTERESUJE
(SUPPORT | DZIAŁ TECHNICZNY | DZIAŁ POMOCY | DZIAŁ PYTANIA): podejmę się każdego stanowiska

Z poważaniem ziomusCZW

Opublikowano

IMIE: Piotr

WIEK(MINIMALNY WIEK 16): 17

W CZYM MAM DOŚWIADCZENIE
(CS | MC | COD4 | PHP | HTML | CSS | JQUERY | PROGRAMOWANIE | LINUX):
Linux, FreeBSD, PHP, Bash/Perl

JAKIE STAWNOWISKO CIE INTERESUJE
(SUPPORT | DZIAŁ TECHNICZNY | DZIAŁ POMOCY | DZIAŁ PYTANIA):
Administracja aka dział techniczny

 

Kontakt: [email protected]

Strona domowa: http://xnode.pl


Opublikowano

Nie mogę się doczekać startu hostingu. Pisałem z właścicielem , kiedy mi pisał co hosting będzie posiadał aż mi szczęka opadła ;)
Czekam na otwarcie , od razu kupuje tam serwer.

xD

Opublikowano

-xxx-

------------------------------------------------------------


 


~`Chcesz zamówić u mnie stronę? Chcesz zapoznać się z moimi pracami? A może kojarzysz mnie z jakichś innych projektów i jesteś zainteresowany moimi usługami? Jeżeli tak to zapraszam Cię do mojego portfolio: www.theneuronsky.pl, a jeżeli nie to też Cię tam zapraszam  :)


 

------------------------------------------------------------

Opublikowano

Więc tak dziękuje za wszystkie podania w ten weekend planujemy włączyć pierwsze serwery do sprzedarzy.

Będziemy posiadać jak narazie gry:

 

--------------------------------- WARSZAWA DATACENTER ----------------------

Counter-strike 1.6

Team-fortress 2

Counter-strike: Global Offensive

Counter-strike: Source

Call of Duty 2

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: United Offensive

Call of Duty: World at War

Condition Zero

Day of Defeat

Day of Defeat Source

Death Match Classic

Garrys mod

Half-Life 2: Deathmatch

Left 4 Dead

Left 4 Dead 2

San Andreas Multiplayer

Team Fortress Classic

Wolfenstein: Enemy Territory

Wolfenstein: Return To Castle Wolfenstein 1.4

Half-life TV

Counter-strike: Promod

Soldier of Fortune 2

----------------------------------- WARSZAWA DATACENTER | STRASBURG DATACENTER ---------------

Minecraft (Oddzielny moduł)

 

 

FIREWALL DO PONAD 500GB/s

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

@up

Firewall 500GB? o.O

Chyba Gbitów, a i tak nie jest to zbytnio możliwe (szczególnie w Polsce).

Poza tym jeśli chcesz się za coś zabierać, to najpierw troszkę popracuj nad

sobą (sprzedarzy?).

Wydaje mi się, że nawet nie jesteś pełnoletni :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Przepraszam, pisałem wtedy to na telefonie {....}

 

Oczywiście nie jestem pełnoletni, ale mam współzałożyciela. On jest pełnoletni.

 

500GB/s - Francja

200GB/s - Polska

 

Pozdrawiam

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Rozumiem, że założycie działalność gospodarczą i będziecie opłacać podatki, a nie jak inne "projekty" (Właściwie projekciki), które nawet nie powstały - nie? Jeśli tak to świetnie, jednak nie rozumiem czemu wykluczać OVH. Ta firma jest pionierem we Francji, a także liderem innowacyjnych rozwiązań, jeśli chodzi o hosting.

O błędach w C++ powie Ci kompilator, a o błędach w PHP klient..

 

Opublikowano

W ovh nie masz tak dobrego firewalla.

 

Tam atak 100MB/s, przechodzi na serwer 40 - 80MB/s.

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

W ovh nie masz tak dobrego firewalla.

 

Tam atak 100MB/s, przechodzi na serwer 40 - 80MB/s.

Za adekwatną sumę OVH ma wszystko co potrzeba ;)

O błędach w C++ powie Ci kompilator, a o błędach w PHP klient..

 

Opublikowano

Start oficialby jest w ten weekend 6-7.12.13

Daniel potrafisz kazdego oceniac.

Ale nigdy sam siebie nie oceniasz, jak masz ambicjie to nozesz wszystko.

 

Moim zdaniem nie wiem dlaczego probujesz zniechecasz wszystkich przeciwko mnie. Sam zakonczyles ze mna wspolprace z powody "bez powodu"

A co do oferty.

Tak beda serwery vps darmowe z konfiguracjia pod strone www. PHP5 MYSQL ITP...

 

direct admin panel wszystko po 1. 1024mb dysku

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

skoro start będzie 6-7.12.13 to czy wszystko już załatwiłeś ? bo powątpiewam, że wszystko w 5 dni załatwisz i do tego zero odpowiedzi na podania

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...