Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zestaw na morele.net PROSZĘ O OCENĘ


kamilkosiak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obudowa do zmiany. W tym budżecie pograsz na wysokich (przydałoby się do 280x dołożyć).

Niepotrzebnie w cepa tyle władowałeś. Starczy ci 4440.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Hmm... O co chodziło z tym informatykiem że mógłbym zaoszczędzić tyle? Mój wujek ma w firmie informatyka tylko co miałbym mu powiedzieć czy coś? :D

Bo gtx770 kusi :P

Opublikowano

Tak wziąłeś zły zasilacz.

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-atx-smart-550w-modular140mm-80-bronze-sp-550mpcbeu-440694/

Jeśli ma być od TT.

Jeśli nie to weź deusa m1 550w.

Bo ten berlin to nawet nie znany. A tego 2 nie mają na stanie chyba.

 

A tak szczerze jak chcesz wsadzić procesor z podstawką 1155 do 1150? Wiem że radiatory wchodzą ale o prcockach to jeszcze nie słyszałem ;D

graphic.png
Opublikowano
http://www.morele.net/inventory/info/RbUYk1/

No to może zacznijmy od tego że nie wiem jak radator nie zrobił czegoś takiego :D?

- jest na pewno grzałka 280X ale wydajność to 770. Więc raczej bym tu ją zostawił.

 

Czy mi się zdaję czy udało Ci się zmieścić się w około 2500zł dając mi 280x???

Teraz powiedz już błagam. Mogę zamówić spokojnie to co podałeś? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...