Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polski Świat RPG [PSR] [200S] [Unikalne Skrypty pisane przez administratorów!] [Frakcje] [I wiele więcej!]


KaPi666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext1298266719.png
Nasz serwer jest postawiony na bardzo stabilnej Maszynie, Może uciągnąć nawet do 200 Graczy Online! Serwer postawiony na maszynie VPS

cooltext1298256847.png
Mamy 200 slotów! oraz Serwer głosowy TeamSpeak3 który ma aż 512 slotów na Vps'ie


cooltext1298258682.png
Adres IP ??? Wystarczy wpisać : mtasa://185.25.150.224:22003


cooltext1298260285.png
nBanan Główny Administrator RCON
Kevin515 Główny Administrator RCON
Klaziovsky Super Moderator


cooltext1298261698.png
Serwer ma już prawie z 1 tydzień!, Serwer wciąż się powiększa! Zapraszamy wszystkich! Jest tu unikalny system telefonu.

Zarabiać Score i Pieniądze można Tak:
- Czyścić nagrobki (pół dnia gry 900sc+)
- Czyścić okna
- Roznosić Listy i wiele więcej..

Zastanawiamy się nad dodaniem innych Frakcji takich jak : Taxi, Straż Miejska, Ochrona, i wiele więcej...

Mamy unikalny Telefon Nokia.

Możemy w nim :
- Zadzwonić na policję, Pomoc drogową, pogotowie.
- Pisać do innych graczy poprzez wiadomość (Nie ma pieniedzy pobieranych z telefonu ;))
- i wiele więcej...

Na serwerze obowiązują Przepisy Drogowe, Także każdy przejazd na czerwonym, za szybką jazdę, lub kradzieże, pobicia od razu Zgłaszamy do pobliskiego policjanta poprzez MSG lub telefon komórkowy Nokia, lub dzwonimy na policję w przypadku kradzieży lub pobicie bez powodu.

Jeżeli chcesz kogoś zabić, zaplanuj to pierw, a nie zabijaj od razu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SERWER








SERWER MTA:SA NA 1.3.4!!!

Opublikowano

Interesująca reklama i zachęcająca do grania ;] Odwiedzę wasz server , właśnie szukam takiego servera ;]

Opublikowano

Interesująca reklama i zachęcająca do grania ;] Odwiedzę wasz server , właśnie szukam takiego servera ;]

Nawet Fajny tylko że nie ma wcale graczy , i jak zdobyć auto ?

Opublikowano

Popraw obrazki albo usunę reklame.

 

cooltext1298266719.png
Nasz serwer jest postawiony na bardzo stabilnej Maszynie, Może uciągnąć nawet do 200 Graczy Online! Serwer postawiony na maszynie VPS

cooltext1298256847.png
Mamy 200 slotów! oraz Serwer głosowy TeamSpeak3 który ma aż 512 slotów na Vps'ie


cooltext1298258682.png
Adres IP ??? Wystarczy wpisać : mtasa://185.25.150.224:22003


cooltext1298260285.png
nBanan Główny Administrator RCON
Kevin515 Główny Administrator RCON
Klaziovsky Super Moderator


cooltext1298261698.png
Serwer ma już prawie z 1 tydzień!, Serwer wciąż się powiększa! Zapraszamy wszystkich! Jest tu unikalny system telefonu.

Zarabiać Score i Pieniądze można Tak:
- Czyścić nagrobki (pół dnia gry 900sc+)
- Czyścić okna
- Roznosić Listy i wiele więcej..

Zastanawiamy się nad dodaniem innych Frakcji takich jak : Taxi, Straż Miejska, Ochrona, i wiele więcej...

Mamy unikalny Telefon Nokia.

Możemy w nim :
- Zadzwonić na policję, Pomoc drogową, pogotowie.
- Pisać do innych graczy poprzez wiadomość (Nie ma pieniedzy pobieranych z telefonu ;))
- i wiele więcej...

Na serwerze obowiązują Przepisy Drogowe, Także każdy przejazd na czerwonym, za szybką jazdę, lub kradzieże, pobicia od razu Zgłaszamy do pobliskiego policjanta poprzez MSG lub telefon komórkowy Nokia, lub dzwonimy na policję w przypadku kradzieży lub pobicie bez powodu.

Jeżeli chcesz kogoś zabić, zaplanuj to pierw, a nie zabijaj od razu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SERWER








SERWER MTA:SA NA 1.3.4!!!

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...