Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] jak zrobić żeby npc można było bić


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zrobić żeby npc można było bić i po śmierci się odnawia po np. 5 minutach? i po za tym:

jak zrobić(wiem że się tak da bo taki jeden serwer tak miał) że każdy ma na początek jakiegoś skina a w miarę zdobywania rang inne skiny?

i jak zrobić żeby npc też miały jakieś skiny ale np. ma nazwę strażnik a skin np ctsg albo kogoś innego?

Opublikowano

1. W skrypcie. Blokuje LPM na osadniku, więc nie możemy mu zadać obrażeń

on leftclick on villager:
    canel event
    send "&cNie mozesz zabic osadnika" 

2. Autorski plugin

1394047278-U990178.png

Opublikowano

hm najpierw to bym prosił o ukaranie gracza wyżej za pisanie głupot ..... wypada przeczytać temat

(jeśli chodzi o tworzenie nieśmiertelnych villager'ow lepiej skorzystać z edytora nbt ... po co zaśmiecać serwer.....

-npc którego można zabić zrobisz za pomocą sentry ..

-co do skinow to nie mam zielonego pojęcia kiedyś był plugin na zmiane skinu npc't oraz gracza ,nadawania pelerynek niestety plugin upadł <zawsze można nadać mu nick gracza permium który posiada skin >

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...