Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Larians.pl - Odkryj Tajemnicę [ EASY ]


WeeZy HakeRR

Serwer  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz u Nas ?

    • Tak ! :)
      70
    • Nie :/
      28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

widzisz weezy tak jak mowilem graczy to ty duzo miec nie bedziesz ale moze nawet sciagne i zobacze podkrece wam licznik jak odpale te 5 kont^^

xbjr.png

Opublikowano

O której można się spodziewać broni?

Dacie wygląd z gry?

Linki?

Bronie będą do 18:30

 

widzisz weezy tak jak mowilem graczy to ty duzo miec nie bedziesz ale moze nawet sciagne i zobacze podkrece wam licznik jak odpale te 5 kont^^

Pożyjemy zobaczymy

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

sklejka mpc & ep*p.

 

Nie polecam ze względu na osoby w teamie, padnie pewnie szybciej niż wstanie..

 

@aw, czy na serwerze są pety?

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

sklejka mpc & ep*p.

 

Nie polecam ze względu na osoby w teamie, padnie pewnie szybciej niż wstanie..

 

@aw, czy na serwerze są pety?

Sklejka z epvp ? a to ciekawe . Radze Ci użyć czasami mózgu :)

/ Bronie na szamana dodane wkrótce pokazą się na sure BM oraz woojwnika i ninje

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

 

Sklejka z epvp ? a to ciekawe . Radze Ci użyć czasami mózgu :)

/ Bronie na szamana dodane wkrótce pokazą się na sure BM oraz woojwnika i ninje

 

skyboxy macie wow

system petow wow

zbroje by baso wow

trawka wow

wierzchowce wow

macie coś jeszcze nowego oprócz tego? bo to w dziale D O W N L O A D jest.

@aw, czy na serwerze będzie się zgadzał hajs?

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Dacie wygląd eq w grze?

Czy w przyszłości można się spodziewać 6skill'a?

Planujecie zwiększyć max lvl?

Jak z marmurami?

Opublikowano

Dacie wygląd eq w grze?

Czy w przyszłości można się spodziewać 6skill'a?

Planujecie zwiększyć max lvl?

Jak z marmurami?

Bronie dla Sury dodane

Nie nie damy

Nie .

Tak

Bd w shopie

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

weezy kupa na wh cisnie i po ludziach z wlasnych gildii cisnie skoro taki czlowiek jest ga to serwer jest gownem roku

To bardzo ciekawe po kim cisne ;) ?

Może jakiś dowód :D ?

Dobra hejterstwo się szerzy aaa jebać to ;))

 

Zaraz będą bronie na ninje + wojownika

Zostały dodane 2 GP

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

Za te włamy na Rescarii pod Twoim nickiem, z twojej strony, ten serwer nie wystartuje. :)

Nie polecam ze względu na team.

Już niedługo


Invitia.pl


Serwer Easy, zgrana ekipa, bardzo dobre zabezpieczenia


Już na dniach zapowiedź!


Opublikowano

No serwer napewno godny uwagi.

Mam takie malutkie pytańko: System ulepszeń zbroi jest z ariusmt2? bo tam było bardzo pobodnie, tylko ze serwer padl 2 lata temu to mozesz nie kojarzyć serwera. To wszystko spoko. Zapraszam i polecam serwer.

Opublikowano

Za te włamy na Rescarii pod Twoim nickiem, z twojej strony, ten serwer nie wystartuje. :)

Nie polecam ze względu na team.

Do kogo to mówisz? do mnie ?

Jeżeli do mnie wiedz że ja nie potrafie się włamać xD

No serwer napewno godny uwagi.

Mam takie malutkie pytańko: System ulepszeń zbroi jest z ariusmt2? bo tam było bardzo pobodnie, tylko ze serwer padl 2 lata temu to mozesz nie kojarzyć serwera. To wszystko spoko. Zapraszam i polecam serwer.

Nie to nie system z ariusmt2 możliwe że podobny :)

Dzięki i powodzenia na serwerze !

GP od Enruxa

http://www.youtube.com/watch?v=6uTtgPr9fwE

 

Bronie 2 ręczne dodane

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

 

No patrz kurwa, każdy jakoś wystartował bez problemów, poza tym nie rozmawiamy o "moich" serwerach a o tym marnym Lariansie, robionego przez noł skilla. Już ja wiecej wiedzy na temat tworzenia serwera mam niż on, a wiem tyle co nic. ;)

Powodzenia, lepiej znajdzcie technika co się na prawde na tym zna a nie ciagle oglada tutoriale na MPCForum

Jesteś niczym:)

Ravians padł przez cb z 15 innych serwerów też:)

Opublikowano

Jesteś niczym:)

Ravians padł przez cb z 15 innych serwerów też :)

 

Przyjacielu, Ravians padł ze względu na idiotów w teamie, mnie już wtedy w nim nie było i nie miałem na upadek tego serwera.

15 innych? Których? Maleńki, nie szalej ;)

 

 

@top

 

Bedziecie zwiekszać poziom i czy jest juz dostepne forum serwera? Jak tak, to prosze o jakiś link.

1610016.jpeg

Opublikowano

Prezentacja jest akuzlizowana

Zostały dodane sety broni + zaklad nowosci na serwerze która jest aktualizowana

Dzis pojawią się sety biżuterii pozdrawiam !

Aktualizacja /

System biżuterii dodany

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

Jest to 60% prezentacji, jest jeszcze 1000 rzeczy które są bardzo ciekawe i warto je zobaczyć.

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego serwera ! :)

w6qirs.jpg

Opublikowano

Naprawde denerwuje mnie 1 rzecz...

Jak możecie mówić,ze gotowiec jak pliki są moje ze starego serwera(Atuneya2)

Zbroje/Client 2008r. PL i zrobiony od 0 przez naszego client mastera :)

Prawda boli ; DDD

Bywa i tak cóż ..

Zapraszamy Was na TS

Prezentacja zaliczyla kolejne update :)

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

Kiedy start

Z tego co się orientuje to 23.11 ( Sobota ) godz 13.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...