Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTX 560TI i chłodzenie.


Lenartowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, z okazji iż moje oryginalne chłodzenie na karcie GTX 560TI uległo zniszczeniu, a gwarancji nie mam, muszę je zwyczajnie wymienić.

Myślę nad Arctic Accelero Xtreme Plus II Albo Gelid ICY VISION rev.2

Miałem Accelero Twin Turbo II, ale zrobiła się zwara i padło...

Które wybrać, albo czy macie jakiś zamiennik który wejdzie na GTX 560Ti?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Xtreme+ II nie opłaca się brać, ponieważ kosztuję praktycznie tyle samo co używka z allegro. Od siebie mogę polecić Gelida Icy Vision rev. 2. Na razie na kręconej 560 trzyma bardzo niskie temperatury i jest cichy. Na skręconych wentylatorach na 5V nigdy nie ujrzałem więcej niż 56-57*C, gdzie Asusowskie DCU dobijało do 80*C.

Opublikowano

Masz zwykłą 560 czy 560Ti? Czytałem że niekiedy Gelid nie mieści się na 560Ti (zależnie od "wydawcy" czy jak oni się zwą)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...