Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4]Survival + Frakcje, drop z rudy, ogarnięci gracze! Zapraszamy


kubiak11

MossyCraft   

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      14
    • Nie
      8
    • Nie wiem
      8
  2. 2. Czy kupisz jak?? range na serwerze? Jak tak to jak??

    • Vipa
      1
    • SuperVipa
      0
    • MegaVipa
      5
    • Nie, nie kupie.
      24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nwm czemu podkreśliłeś tyle razy +13 a wgl. co z tego że ma +13 i to zapobiegnie upadkowi serwera? A poza tym 10 s to trochę mało ;/

Prezka też mało mówi i nie wymieniłeś - serwera :)

Zobaczę i dam edit

55jk0m.jpg

Opublikowano

Gratulację, że wczoraj rekord doszedł do 10/10, ale widziałby Mi się tutaj Freebuild, a nie SV, jak chcecie To odezwijcie się na PW, wiem coś na Ten temat i mam już projekt. ;) I jeeszcze motd zmienić. ;)
Pozdrawiam, xDert..
Budowniczego widzę macie..
A i jeszcze pluginy warto by były spolszczyć.. Jak coś PW; chętny. :)
Marcin, 14 lat, Poznań. :)

2004f8x.png

Opublikowano

Sv to moje życie więc chce zostawic. Pluginy sa większości spolszone, ale i tak je jeszcze bardziesz spolszczam :)

Możliwe iż dzis będzie 20 slotów , ale trzeba rekalmować, ponieważ chcemy wrócić do starych lat, żeby grało po 20 osób :) Ale też pieniądze są ważne na serwer ( ja nic z tego nie mam, zeby nie było, że serv tylko na hajs ).

Opublikowano

@Up

No nie wnikam już w pluginy..
Nie chce nic mówic, ale skoro chcesz mieć dużo Graczy na SV to +100 slotów. :/

2004f8x.png

Opublikowano

@Up2
Kolega wyżej ma rację, niestety, Ja też polecałbym Ci Freebuild.
Zbliżają się Święta, masz okazję do Tego, żeby grało 20/20.
Na Survival na pewno Tego nie osiągniesz, gdyż Ludzie Teraz grają na +100 slotów.
Pozdrowionka, znam SlavAP, To spoko Gracz i były Head Admin na Moim Serwerze, więc wiem co mówię.
:)

Opublikowano

Ale ja mam już plan na świeta. Każdy kto będzie miał czas specjalnie wejść na serwer dostanie coś ( prezent ). I razem z administracją uzgodniliśmy, iż utworzymy ładne miasto na święta. Jeśli ktoś chce sto slotów to niech range kupi. Sponsora nadal szukamy , ale nikt się nie zgłasza..

AMEN.

Opublikowano

nie zmieniaj na fb, bo fb po tygodniu staje się nudny. Nie naciskaj też tak na kupno rang bo to odstrasza, jak by ci tylko na kasie zelażało, jak ktoś zechce to kupi range ;)

Jeśli chcesz abym ocenił Twój serwer napisz do mnie na PW!


Mogę pomóc w tworzeniu ŁADNEJ prezentacji Twojego serwera. PW :)


Jeśli masz jakiś problem napisz do mnie, postaram się Ci pomóc.


Wesołych Świąt ! ;3

Opublikowano

@Up

Jak ty jestes Adminem to na pewno. ;)
A survival niby nie?
Stuknij sie w pusty leb zanim cos napiszesz. ;)
@Up2
Ok, zobaczymy.

2004f8x.png

Opublikowano

A dla mnie plus. Bo ja mam 13 lat i ogarniam , lepiej od 15 ...

z tym to dowaliłeś survivale jak koledzy wyżej dobre od 40,50 + każdy ma inne zdanie

ale wkurzają mnie ich naciski na cb . twój serwer rób c chcesz a oni wielcy mi pomocni ''adminowie'' MC . :) Proszę,...

 

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...