Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obudzcie się! To nie kolejny metin.


lars123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie jest rise of gra dla gimbusów (metin) czy też jak wolicie metin3. Nie wierzycie? Jest to nareszcie mądra decyzja Gameforge, nadal nie wierzycie? Proszę.

 

 

Pamiętacie ich (twórców Rise) wypowiedź z września? Nie? Przypomnę…

Rise of Metin is a
story line based prequel to Metin saga
. It is designed with some features similar to Metin2.

I trochę późniejszą.

Register now
for the prequel of Metin2
, the new evolution... the Rise of Metin!!!

Teraz, po całej akcji mówią tak:

We wish to inform that
RISE of METIN is not a sequel to Metin2
and
there is no relation to the game Metin2
.

A mówiłem, mówiłem, że to „Metin” tylko z nazwy?

Wszystko przez… GameForge, a raczej „pewną, niemiecką firmę”, chociaż każdy doskonale wie, że chodzi o naszych dobrych znajomych od Runes of Magic, ale przede wszystkim od Metina2. Firma zamknęła ich Facebooka (z 90k lajkami), przejęła YT oraz zastopowała zbliżającą się Open Betę Rise of Metin (29 listopada) ze względu na nazwę „Rise of Metin” i zerowe prawa do publikowania tego w EU, pewnie słusznie.

We bring you a piece of bad news today. On 15 Nov, our Facebook page which has more than 90,000 Likes and YouTube videos which has more than 80,000 views were taken down by a sizable game publisher in Germany who seemingly does not want competition for RISE of METIN to be published in Europe.

Zonk. Obiecanki-cacanki doprowadziły do tego, że Rise of tylko z nazwy-Metin może w ogóle nie wystartować. A gdyby - jakimś cudem- tak się stało, to zapewne nie będzie to już „Rise of Metin” tylko jakiś Chaos Gate Online, który skończy po 6 miesiącach na rynku.

New date for Beta launch is yet to be confirmed. We shall waste no time to launch it earlier once we resolved the problem we had and clearing the allegation that our game is not illegal. Trademark for RISE of METIN is in progress

Więcej tutaj - http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/Rise-of-Metin-zamkni%C4%99ty-przez-GameForge-i-deklaracja-%C5%BCe-gra-nie-ma-nic-wsp%C3%B3lnego-z-Metinem-2-chocia%C5%BC-wcze-niej-m%C3%B3wili-co-innego

681d0b647a888498c08d6aee035d671b.jpg

https://soundcloud.com/piers-nayler/circus-music-circus-theme-song/ to będzie idealne dla uzupełnienia tego prześmiewczego mmo które wygląda gorzej niż sam metin 2.

Soul_eater_signature_by_SoyeR93.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...