Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytania do Konkursu "Najlepszy wynik" w Icy Tower!


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może zamiast ss lepszy by był filmik? ;]

Ale konkurs fajny.

Nie każdy ogarnie nagrywanie, a potem wstawianie na YT itp.. Oczywiście nie zabraniam. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Dajmy na to: wstawię swój wynik z dzisiaj. Jutro zagram i wbiję większy, mogę go podmienić?

Jak wygląda sprawa zw. z tym?

 

 

@ups, mój błąd jeśli było. sorry

Opublikowano

Dajmy na to: wstawię swój wynik z dzisiaj. Jutro zagram i wbiję większy, mogę go podmienić?

Jak wygląda sprawa zw. z tym?

Jest pkt regulaminu. :)

"Do czasu zakończenia konkursu można edytować swój post z wynikiem dowolną ilość razy."

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

A skąd mam teraz wiedzieć, który plik to mój highscore?

W menu gry wybierz "LOAD REPALY".

 

p1wqto73jq9k.png

 

Tam możesz odtworzyć każda powtórkę. Znajdź tą, którą chcesz wysłać, zapamiętaj nazwę, a następnie skopiuj z plików gry. :)

 

4iwn98xocsuf.png

 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nie mogę wstawić powtórki z kiedyś jak lubiłem pobawić się w tą grę? Już wyszedłem z wprawy :P

 

No bez przesady. :P Wiadomo że kiedyś w takie klocki było się lepszym, ale to już dawne dzieje. ;)

Opublikowano

@Up.

Bo nie zapisałeś?

A liczyć się będzie najwyższy schodek, czy jak?

I jak to jest, że raz gra chodzi płynnie, a raz jakbym grał w 5 FPS?

Testowałem. U mnie nie ma takiego problemu. Liczy się najwyższy wynik, a na to wpływ mają również combo, nie tylko samo wspinanie.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Czyli to coś u mnie, możliwe, że gryzie się coś z 8.

To jest jak jakaś katorga, zanim do 50 schodka dobije, to pół godziny mija ;x

@Edit.

Dobra, już naprawiłem :P

@Edit2.

mam to na dysku C i pierwsza gra była płynna, a już każde następne są w 5 FPS...

436951440626370320491.png

Opublikowano

Kiedy rozstrzygnięcie?

Jak konkurs zostanie zakończony to podam wyniki oficjalne. Będę też musisz przefiltrować pracę czy są uczciwe. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Można zmienić sobie szczebelki? (po których się skacze)

Opublikowano

Można zmienić sobie szczebelki? (po których się skacze)

na kolorek czy szerokość?

Opublikowano

Odblokowałem już śniegowe schodzki i drewniane, i chcę zacząć grę od tych drewnianych :P Więc nie wiem :3

Opublikowano

Takie małe pytanko mam... Dziś jest 20, niby jutro (21) ma być zakończenie. Czy to oznacza, że do 20, godziny 23:59 możemy wstawiać prace? Czy jutro też możemy?

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Pewnie masz Windows 8. Nic na to nie poradzę. Możesz spróbować w trybie zgodności.

Ja mam win 8 i śmiga mi od kiedy na pulpit przeniosłem pliki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...