Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie w młodym wieku przez internet.


xWasil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam do was pytaniem. Otóż, jak zarobić w młodym wieku w przez internet.
Trochę informacji o mnie.

-Mam 12 lat ( W styczniu 13 )
-Nie mam mutacji ( Mam jednak nawet bardzo zachrypnięty głos ,, Nawet męski xD.. , . Od dawna już taki mam)
-Sprzęt, którego aktualnie używam jest stary, miałem laptopa ale padł dysk i kicha.

.................................................................................................................................................................

Co robiłem :

-Sprzedawałem koszulki na cupsell, ( Słaby biznes , nic nie zarobiłem xD )
-Prowadziłem fanpage na facebooku ( Miałem na nim dawać refflinki , polecać inne fanpejdźe itp Jednak największa ilość fanów jaką miałem to 500 xD )
-Po za internetem wyciągałem miedź z różnych kabli itp. Na razie mam 20 złotych . Słaby biznes.

.................................................................................................................................................................


Nie mam wkładu własnego na jakieś serwisy i bóg wie co ;d



Pieniędzy potrzebuję na dobrego Peceta .

22tp.png

Opublikowano

12 lat to jeszcze troszeczkę za mało, aby zarabiać jakiekolwiek pieniądze poprzez internet ponieważ więcej pieniędzy na prąd stracisz nisz zyskasz. Jeżeli jesteś zainteresowany zajmowaniem się informatyką w przyszłości mógłbyś zacząć się uczyć np. grafika ;)

Opublikowano

1.Pobierasz program enhance views ( nabijasz tam pkt programem pprzez wyświetlanie filmików , będzie Ci to potrzebne do reklamowania filmu )
2.Pobierasz visual basic ( będziesz w nim robił FAKE keygeny do gier , 5 min roboty i jest zrobiony )
3.Rejestrujesz się np na firecash.org
5.wrzucasz tam tego keygena kopiujesz linki .
6.Wrzucasz je do adf.ly(zarobisz dodatkową kasę i nie będziesz zbudzał podejrzeń )
7.Robisz filmik tego keygena
8.Wrzucasz go na youtube razem z extra tagami i linkami .
9.na tej stronie enhance views reklamujesz swój film
10. zdobywasz kase za każde pobranie do 0.20 do 20 $

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

12 lat to jeszcze troszeczkę za mało, aby zarabiać jakiekolwiek pieniądze poprzez internet ponieważ więcej pieniędzy na prąd stracisz nisz zyskasz. Jeżeli jesteś zainteresowany zajmowaniem się informatyką w przyszłości mógłbyś zacząć się uczyć np. grafika ;)

TAK. Jestem bardzo zainteresowany pracą informatyka w przyszłości . Ale bardziej interesuję mnie zawód programisty niż grafika xD

22tp.png

Opublikowano

Poczytam, ale może teraz wyjaśnisz o co w tym chodzi?> :D

 

Robisz bloga,nagrywasz filmiki na yt ,w których pokazujesz np. generator kluczy do jakiejś gry,dajesz link do ściągniecia w opisie ,i jak ktoś z tego linku to ściagnie to masz hajs(musi wypelnic ankiete i wyslac smsa z tego co pamietam).Można sporo zarobić ale nisza musi być dobra,a nawet bardzo dobra ,zeby ktos to sciagal.Normalnie na takim gneratorze nie zarobisz nic,bo tego jest już pełno.Można wyciągnąc nawet 1000$ miesięcznie,ale to jak umiesz pozycjonować swoją strone itd...

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

 

Robisz bloga,nagrywasz filmiki na yt ,w których pokazujesz np. generator kluczy do jakiejś gry,dajesz link do ściągniecia w opisie ,i jak ktoś z tego linku to ściagnie to masz hajs(musi wypelnic ankiete i wyslac smsa z tego co pamietam).Można sporo zarobić ale nisza musi być dobra,a nawet bardzo dobra ,zeby ktos to sciagal.Normalnie na takim gneratorze nie zarobisz nic,bo tego jest już pełno.Można wyciągnąc nawet 1000$ miesięcznie,ale to jak umiesz pozycjonować swoją strone itd...

Wiecie co, nie sądzę aby był on zainteresowany zarabianiem przez oszukiwanie ludzi...

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Wiecie co, nie sądzę aby był on zainteresowany zarabianiem przez oszukiwanie ludzi...

 

Tak. Jak już mam zarabiać to uczciwie . No ale żaden pieniądz nie śmierdzi xD

22tp.png

Opublikowano

pozostaje Ci adf.ly

 

Gdzie niby miałbym rozsyłać refflinki? Jak nie mam żadnego fanpage z dużą ilością fanów lub konta na yt z dużą ilością subów to komu miałbym wysyłać te refflinki? Znajomym na facebooku? ;d

22tp.png

Opublikowano

 

Gdzie niby miałbym rozsyłać refflinki? Jak nie mam żadnego fanpage z dużą ilością fanów lub konta na yt z dużą ilością subów to komu miałbym wysyłać te refflinki? Znajomym na facebooku? ;d

Na adfly najlepiej jest zarabiać jak masz jakiś plik który ludzie chętnie pobiorą, wtedy skracasz sobie link do pobrania przez adfly. Oczywiście plik na jakiejś stronie PPD lub PPA (dodatkowo dzięki temu zarabiasz za pobrania pliku).

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Tak. Jak już mam zarabiać to uczciwie . No ale żaden pieniądz nie śmierdzi xD

PPA w 95% opiera się na fake contencie więc wiesz... można też również zarobić na real contencie, ale trzeba wiedzieć jak.

Opublikowano

Widzę, że myślisz przedsiębiorczo. Jeśli od szczawia kombinujesz jak wyrwać się z wyścigu szczurów, to dobrze rokuje Ci na przyszłość. Doradzę Ci jednak - nie szukaj łatwego zysku. Coś takiego nie istnieje, a jeśli już to dzieje się kosztem innych. Taki pieniądz więc śmierdzi.

Jeśli chcesz być informatykiem, to... "informatykuj". Najlepiej już. Teraz, zaraz. Naucz się programowania w basicu, kup jakąś książkę o językach programowania. Ucz się, ćwicz i w końcu za kilka lat - zdecydowanie nie prędzej - da to owoce. Raczej nie znajdziesz teraz sposobu, żeby zarobić kasę na nowego kompa, więc nawet nie próbuj. Zamiast tego szlifuj umiejętności, dziel się owocami pracy za darmo, korzystaj z pracy innych, a w końcu - gdy opanujesz to co robisz - bierz za to pieniądze. Mając ten komp ciągle przed oczami, będziesz robił wszystko po łebkach, niczego się nie nauczysz.

 

Jeden amerykański youtuber opisał trzy kroki do wydostania się z wyścigu szczurów. I jestem przekonany, że to jedyna, skuteczna i dająca gwarancję satysfakcji metoda. Przy tym - o dziwo - najtrudniejsza.

 

1. Znajdź coś, co kochasz i zajmij się tym.

2. Dziel się swoją pasją i jej owocami.

3. Otrzymuj miłość (i pieniądze) z powrotem.

 

Powodzenia ;)

Opublikowano

Ja ostatnio kupiłem telefon i opchnąłem 200zł drożej, ale to chyba też nie dla Cb. A jakieś torrenty? Sciągasz plik który ludzie chętnie pobierają, albo najlepiej film bo możesz go podzielić na party i wrzucasz na stronkę co płaci za pobieraie

Opublikowano

Jeśli masz jakiś pomysł, to możesz założyć stronę internetową. Możesz zarabiać na reklamach np. adtaily (takie jak na dole mpc), możesz też dodać reklamy CPM (jakaś tam kasa za unikalne wyświetlenia strony).

Możesz też robić modyfikacje do gier. Musisz tylko wymyśleć modyfikacje (w necie znajdziesz wiele poradników).

Ja robiłem modyfikacje do cf'a i miałem z tego jakieś 2 tysiące wejść na adfly i 1000 pobrań. Na stronach PPD np. catshare za 1000 pobrań można dostać 13-70 złotych (zależy od rozmiaru pliku. Robienie tych modyfikacji nie zajęło mi dużej ilości czasu.

Ale oczywiście jest wiele innych gier do których modyfikacje napewno są popularniejsze.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Widzę, że myślisz przedsiębiorczo. Jeśli od szczawia kombinujesz jak wyrwać się z wyścigu szczurów, to dobrze rokuje Ci na przyszłość. Doradzę Ci jednak - nie szukaj łatwego zysku. Coś takiego nie istnieje, a jeśli już to dzieje się kosztem innych. Taki pieniądz więc śmierdzi.

Jeśli chcesz być informatykiem, to... "informatykuj". Najlepiej już. Teraz, zaraz. Naucz się programowania w basicu, kup jakąś książkę o językach programowania. Ucz się, ćwicz i w końcu za kilka lat - zdecydowanie nie prędzej - da to owoce. Raczej nie znajdziesz teraz sposobu, żeby zarobić kasę na nowego kompa, więc nawet nie próbuj. Zamiast tego szlifuj umiejętności, dziel się owocami pracy za darmo, korzystaj z pracy innych, a w końcu - gdy opanujesz to co robisz - bierz za to pieniądze. Mając ten komp ciągle przed oczami, będziesz robił wszystko po łebkach, niczego się nie nauczysz.

 

Jeden amerykański youtuber opisał trzy kroki do wydostania się z wyścigu szczurów. I jestem przekonany, że to jedyna, skuteczna i dająca gwarancję satysfakcji metoda. Przy tym - o dziwo - najtrudniejsza.

 

1. Znajdź coś, co kochasz i zajmij się tym.

2. Dziel się swoją pasją i jej owocami.

3. Otrzymuj miłość (i pieniądze) z powrotem.

 

Powodzenia ;)

 

Wszystko fajnie. Ale sprzęt którego aktualnie używam ma zbyt mało miejsca na instalowanie programów itp ^^. Między innymi frameworka bez którego nie zainstaluje basica. . Dlatego zbieram na komputer dla siebie .

22tp.png

Opublikowano

Cóż, brak narzędzi to faktycznie problem. Komputer do pracy, nie do grania, możesz jednak kupić - używany - za niewielkie pieniądze. 2500 zł to wręcz burżujstwo. Wyznaczaj sobie mniejsze, pośrednie cele, to łatwiej będzie Ci dojść do realizacji tych większych.

Opublikowano

Jeszcze jest opcja, że możesz ściągać nowe gry, filmy, albumy, programy itp. z torrentów, dzielić na party, a później wrzucać na serwisy uploadowe typu catshare, hellshare, turbobit itp. a potem umieszczać linki na warezach typu peb, darkwarez, ale, musiał byś mieć duży download jak i upload, a raczej tego nie masz.

Opublikowano

Rozbieranie się za pieniądze na skype?

Przez neta słabo zarobisz, chyba że na sposobie powyżej ;p

Z bardziej realnych i opłacalnych

Rozdawanie ulotek? Za niedługo spadnie śnieg to odśnieżać będziesz ;)

Opublikowano

Jeszcze jest opcja, że możesz ściągać nowe gry, filmy, albumy, programy itp. z torrentów, dzielić na party, a później wrzucać na serwisy uploadowe typu catshare, hellshare, turbobit itp. a potem umieszczać linki na warezach typu peb, darkwarez, ale, musiał byś mieć duży download jak i upload, a raczej tego nie masz.

 

Jak już pisałem. Mam zbyt mało miejsca na dysku.

22tp.png

Opublikowano

Jak już pisałem. Mam zbyt mało miejsca na dysku.

 

To kup nowy dysk / zrób formata jak masz te 250GB+ aktualnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...