Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrzucić brzuch oraz jak go wyrobić ?


eNcore / niuQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

 

Chciałbym zrobić brzuch tylko mój brzuch to jest taki brzusio :D . Chciałbym go wyrobić i schudnoć trochę jeszcze .

Przez wakacje cwiczyłem,chodziłem na treningi i schudłem prawie 9KG . Ważę teraz 55Kg i mam 14 lat prawie ? Tak , żeby do 50kg schudnoć opłaca się czy lepiej zostawić te 55kg i cwiczyć dalej ?

Myślę ,że mi doradzicie bo ćwiczę sam w domu ale to nic nie daje już prawie 3tyg !

 

Z góry dzięki wszystkim ! :)

Opublikowano

Zostaw wagę, dostosuj dietę i leć z treningiem.

Po prostu przy odpowiedniej diecie i prostych ćwiczeniach w około 3 miesiące zrobisz coś wielkiego.

Pamiętaj dieta to 80% sukcesu, bez niej na nic nie licz.

Opublikowano

Zostaw wagę, dostosuj dietę i leć z treningiem.

Po prostu przy odpowiedniej diecie i prostych ćwiczeniach w około 3 miesiące zrobisz coś wielkiego.

Pamiętaj dieta to 80% sukcesu, bez niej na nic nie licz.

 

A co do diety ? To jak ją złożyć ?

Opublikowano

 

A co do diety ? To jak ją złożyć ?

 

Musisz dostosować wszystko, tj. wagę, wzrost, wiek, zapotrzebowanie do wykonywanych ćwiczeń...

Jeśli chcesz to mogę Ci na PW podać moją przykładową dietę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...