Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uruchomię SKILL'a na moim komputerze? Zapytaj tutaj!


Ravgor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

System Operacyjny: Win 7 Professional 

 

Procesor: Intel ® Core 2 Duo CPU E6750 @ 2.66 GHZ 2.67 GHZ

 

Karta Graficzna: Nvidia GeForce 9600 GT

 

Pamięć Ram: 2 Gb

Uruchomić uruchomisz, ale będzie lagować

Pomogłem? 

Daj like, to nic nie boli :)

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

System Operacyjny: Windows 7 Home Basic 32 bit
Procesor: Intel Pentium dual core processor T3400 (2,16 GHz, 667 MHz FSB, 1 MB L2 cache)
Karta Graficzna: Up to 1244 Mobile Intel Graphic Media Accelerator 4500M
Pamięć Ram: 3GB DDR2

 

Byle bez ścin. :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na wysokich. Jeżeli chcesz grac ESLa  to zainstaluj win7/8   :)

Mam już windows 7 i różnicy nie ma :DDDD Chodzi jak żyleta :D

Nice CS:GO Winter Update... oh, never mind.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

System Operacyjny: Windows 7 Professional
Procesor: Intel® Core2 Duo CPU T7250 @ 2.00GHz
Karta Graficzna: Mobile Intel® 965 Express chipset Family
Pamięć Ram: 3.00 GB

­

Opublikowano

System Operacyjny: Windows 7 Professional

Procesor: Intel® Core2 Duo CPU T7250 @ 2.00GHz

Karta Graficzna: Mobile Intel® 965 Express chipset Family

Pamięć Ram: 3.00 GB

Dasz rade.

Czas wziąć się do roboty

;)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

 

System operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition(z dodatkiem SP3)

Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4200 +

Pamięć Ram: 2047 MB

Karta wideo: NVIDIA GeForce GT 520

uruchomisz, ale nie będziesz mieć komfortu z gry 

 

Gram i nie odczuwam żadnych lagów itp, ping mam 60 i gra mi się bardzo dobrze. Coś kręcisz...

Opublikowano

Gram i nie odczuwam żadnych lagów itp, ping mam 60 i gra mi się bardzo dobrze. Coś kręcisz...

Gra jest słabo zoptymalizowana, ja mam lepszy sprzęt, a nie działa najlepiej.

Opublikowano

 

Gram i nie odczuwam żadnych lagów itp, ping mam 60 i gra mi się bardzo dobrze. Coś kręcisz...

Gra jest słabo zoptymalizowana, ja mam lepszy sprzęt, a nie działa najlepiej.

 

Pomimo tego że mam słaby sprzęt, nie odczuwam zbytnich lagów, cięć itp. Gra mi dobrze chodzi i mogę biegać po mapie bez problemu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 grafika :AMD  Radeon  R7 m260 

Procesor: AMD A8-6410 2ghz   4 rdzeniowy

ram  6gb

pójdzie ?

Gra jest słabo zoptymalizowana, mimo wszystko powinno śmigać ładnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...