Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Nowy Laptop nie chce sią uruchomićI, dlaczego?


algus

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj ten tekst po angielsku, może w nim jest rozwiązanie.

omg.. wiesz ile tego jest?

podam to co się wyświetla na ostatniej stronie jak już "wisi"

 

©1997-2011 Lunpus Technologies, Inc, All rights reserved.

 The complete license terms can be found in the root directory.

 Please type "less/GPL" and "less /COPYRIGHT" to view

 If the system does not get any action every 15 minutes, the system will auto shutdown.

 

Linpus Linux LiveCD Edition v9.2 b110329av11

root@lokalhost/.........................

Opublikowano

Bosh ! Płytę wsadź co cd-romu, wejdź w Bios nastaw bootowanie z cd-room i instaluj windowsa. Jak nie wiesz zajrzyj w google to naprawdę każdy skuma nic trudnego.

Opublikowano

Czekaj przy uruchamianiu. Jak nie chcesz wchodzić do biosa twój problem.

na co "czekaj przy uruchamianiu"? pisze ze nic się nie dzieje, A do Biosa nie wchodzę bo zwyczajnie nie znam się na tym

Opublikowano

Daj linka do aukcji na ktorej kupilas laptopa.

 

Jesli bede wiedzial co napisal sprzedawca to bede wiedzial tez jak Ci pomoc. W sensie zwrot produktu lub zwrot w celu naprawy

 

 

Nie odpala Ci systemu poniewaz ma nieaktualna licencje

 

 

P.S Boisz sie wejsc do biosa ? To nie wchodz :) Glupie pomieszanie moze sie skonczyc spalonym sprzetem

 

 

 

@ UP'y A wy tam nakurwiajcie w sciane z powodu ze uzytkownik nie potrafi wejsc do biosu

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Jak nie chcesz / boisz się / nie umiesz wejść do biosa to po prostu zapłać to 50zł komuś co się nie boi / umie / chce wejść do biosa zamiast tutaj zaśmiecać forum.

Jest prosta zasada: Nie umiesz? TO PŁAĆ!

 

PS. 1500zł za takiego latopa? Pozostawię to bez komentarza.

0LsM05U.png

Opublikowano

nie każdy jest taka "alfa i omega" gdy by dla mnie to było "takie proste" nie zakładała bym tu tego tematu

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3687659851

 

Masz 24 miesieczna gwarancje. Jak boisz sie czegos robi w tym laptopie to nie rob nic.

 

Zadzwon do nich i zapytaj sie co zrobic z zepsutym systemem i jak zwrocic produkt na gwarancje. Bo to oni juz sobie ustalaja

 

 

@ UP

 

 

Od tego jest forum by pomagac

1386175744-U112610.png
Opublikowano

alfa i omega(początek i koniec)? lul wchodzisz do biosu i szukasz wszędzie opcji w stylu "boots sequence" czy jakoś tak i zmieniasz kolejność by 1 był cd-rom(lub dvd-rom) a 2 hard disk

później esc i save(pewnie bedziesz musiał wcisnąć y)

 

 

i to cała filozofia

 

 

 

Nie bój się że coś "powalisz", jak coś to masz gwarancje :)

784091427630431250239.png
:D

Opublikowano

alfa i omega(początek i koniec)? lul wchodzisz do biosu i szukasz wszędzie opcji w stylu "boots sequence" czy jakoś tak i zmieniasz kolejność by 1 był cd-rom(lub dvd-rom) a 2 hard disk

później esc i save(pewnie bedziesz musiał wcisnąć y)

 

 

i to cała filozofia

 

 

Ale z ciebie filozof piszac " szukasz opcji w stylu boots sequence czy jakos tak "

 

Kazdy bios jest inaczej zaprogramowany i ma inne nazwy opcji, a biosow sa dziesiatki ....

 

 

 

Ja pierdole jakie hejty .... Wezcie wyjdzie na dwor ....

 

 

 

@ Topic

 

Dostalas laptopa ale bez systemu :D Dlatego nie wiesz co zrobic, chyba ze kupilas u nich system

 

 

@ UP gwarancji nie na na spalony procek badz cos innego z wlasnej winy :)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Jak nie chcesz / boisz się / nie umiesz wejść do biosa to po prostu zapłać to 50zł komuś co się nie boi / umie / chce wejść do biosa zamiast tutaj zaśmiecać forum.

Jest prosta zasada: Nie umiesz? TO PŁAĆ!

 

PS. 1500zł za takiego latopa? Pozostawię to bez komentarza.

Nie pytam Cie o ocenę tego komputera wiec swoje komentarze zostaw przy sobie. Tu jest dział "Pogaduszki" by zadawać każde pytania a nie tylko typu "Gdzie kupić spódniczke/buty" Wiec jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie zaśmiecaj mi tematu.

Opublikowano

@Niecodzieny

i dlatego piszę ""boots sequence" czy jakoś tak" ? :D

 

wytłumaczę ci moją filozofię, bo nie zrozumiałeś Niecodzienny i wytłumaczę autorowi zarazem gdyby miał problem ze znalezieniem.

 

Szukaj coś ze słowem boot np. change boots czy też boot sequence

Jeśli jest inaczej wrzucasz do google translade i patrzysz na tłumaczenia

 

 

PS....

EJJJ

autorze ta płyta czasami to nie liveCD?

 

"Linpus Linux LiveCD Edition v9.2 b110329av11"

To znaczy że za ch... tego nie zainstalujesz bo to "system płytowy" i prawdopodobnie nie obsługuje on twojego komputera.

Weź pobierz ubuntu i spróbuj jak nie masz windowsa

784091427630431250239.png
:D

Opublikowano

Dałem EDITA Do wcześniejszej wypowiedzi i napiszę to teraz zaś

 

Czy ta płyta z systemem którą odpalasz to nie liveCD?

 

"Linpus Linux LiveCD Edition v9.2 b110329av11"

To znaczy że za ch... tego nie zainstalujesz bo to "system płytowy" i prawdopodobnie nie obsługuje on twojego komputera.

Weź pobierz ubuntu i spróbuj (jak nie masz windowsa)

 

 

 

PS. Chyba nie musimy ci tłumaczyć jak wgrać obraz płyty na płytę by system odpalił??

784091427630431250239.png
:D

Opublikowano

Jak nie chcesz / boisz się / nie umiesz wejść do biosa to po prostu zapłać to 50zł komuś co się nie boi / umie / chce wejść do biosa zamiast tutaj zaśmiecać forum.

Jest prosta zasada: Nie umiesz? TO PŁAĆ!

 

PS. 1500zł za takiego latopa? Pozostawię to bez komentarza.

 

Twój post pozostawię bez komentarza. A co cie podchodzi ile za ten laptop?! Jak chce kupić to może nawet za dziesięć tysięcy... Tylko się pyta czemu się nie uruchamia. Kto swoimi postami zaśmieca forum? Ty. Dalej. Zapłać ;_;

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...