Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pioneer Gaming-Network | Cap 100 • Job Based • Free Silk • Protected • Vote 4 Silk


hakalaka22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy do gildi: Sentinels

 

 

Pisać w grze:

BlackEvil

Kajiin

SharpMind

Esiu

Fredziooo

Grindi

Tomciu

 

o 18:00 start serwera!

SharpMind / Byczeq

Opublikowano

Sentinels

 

Zapraszamy Do guild aktywnych i ogarniających grę graczy ;)

FORTECA Będzie nasza ;)

 

Pisać w grze:

BlackEvil

Kajiin

SharpMind

Esiu

Fredziooo

Grindi

Tomciu

Opublikowano

2 razy rozne konta próbowałem założyć i nic żaden mail nie przyszedł a już 20 min czekam

 

 

 

Wróć nie trzeba potwierdzać konta działa bez tego o0 ?

Opublikowano

Na o2 spróbuj, mi przyszło po 1 minucie. Z tego co wiem trzeba, ale napisałem że mail z potwierdzeniem rejestracji przyszedł mi po minucie od założenia konta

 

@Edit

Nie wiem co jest, ale nie mogę się zalogować, wcześniej przez mbota, a teraz nawet przez launchera, gdyż nic się nie pokazuje na nim....

Halooo.. server działa czy nie? Na launczerze pusto, a na stronie jest że 25online..

14mxpnc.jpg
Opublikowano

Jest bardzo ciekawy problem, ani na o2 ani na gmail nie dochodzi link aktywacyjny po rejestracji, więc dzieje się taka rzecz, iż nie mogę zagrać z wami :(

 

@edit.

 

Ogarnąłem że już działą bez aktywacji ;d

 

------------------------------------------------------------

 

Z ciekawości, jaki jest mniej więcej max lv? Bo widzę, że ranking serwera nie działa prawidłowo na stronie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, mam pytanie dlaczego jak odpalam przez mbota to zamiast napisów mam "???" a jak normalnie odpalam przez clienta to jest wszystko wporzadku.

 

Czy ktos wie jak to naprawic?

 

 

~~Crystal Silkroad~~ >>>>>>>>>> Azonicowned <<<<<<<<<<

Opublikowano

W folderze bota wejdz w config i tam musisz zmienić, bodajże lang czy cos takiego. Nie pamiętam już bo dawno nie grałem w SRO. W każdym razie musisz zmienić z 0 na 9 coś związanego z językiem :p. Powinno pomóc.

 

Ile ludzi gra na tym servie średnio i ilu Polaków?

Opublikowano

mam problem ze sciagnieciem :(

xLftoj3w677jqY5S.jpg

 

Gdy będziesz się chciał poddać,

Pomyśl o osobach, które chcą to zobaczyć.
Nie daj im tej przyjemności!

Opublikowano

kokosow nie ma :D

bylo sporo ale no szybko po uciekali sam mam zamiar sie zmyc na inny server

moza powiedziec 75% to GoldFarmy ( tak to jest jak nie ma limitu ip :D )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...