Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I]Combat Arms w wersji polskiej?


TheCokie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, dzisiaj NEXON otworzył ich portal po POLSKU! (Charge NX)

=== === === === === ===

Słowa: Pączki i Herbata oni napisali,to nie moje wina;p

Dear Nexonians,

What goes well with a warm Pączki on a cold, rainy day? Herbata, of course, as well as browsing your favorite website with ease. Can you guess what we’re talking about?

The launch of the NEXON Europe Portal in Polish!

Now, our Polish speaking players can comfortably access the NEXON Europe Portal, and all the future information it has to offer.
We hope you enjoy, and keep your eyes peeled for some other Polish surprises coming soon!

Enjoy,
NEXON Europe

=== === === === === ===

Treść wiadomości:

Szanowny Nexonians,

Co idzie dobrze z ciepłym paczkiem na zimne deszczowe dni? Herbata, oczywiście, jak również przeglądanie ulubionej strony internetowej z łatwością. Czy wiesz,o czym mówimy?

Uruchomienie Nexon Europe Portal w języku polskim!

Teraz nasi polscy gracze mogą wygodnie przeglądać Nexon Europe Portal i sprawdzć wszystkie przyszłe informacje, to co mamy do zaoferowania!
I miej oczy szeroko otwarte dla innych niespodzianek polskich już wkrótce!

Ciesz się,
NEXON Europa

=== === === === === ===

Czy mówimy tu o polskiej wersji CA? :)? Zobaczymy!

Wypowiadajcie się :)

Opublikowano

nie mam pojęcia co to ma znaczyć, chyba po prostu stronka oficjalna będzie dostępna w języku polskim, w przyszłości może doczekamy się gry w naszym języku kto wie ;-)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chodzi chyba o język strony i tylko tyle jak na razie. Po kolei według popularności po angielskim dodawają kolejne języki. Najpierw turecki, potem niemiecki a teraz nasz. Polska wersja mogłaby być na prawdę dobra, jak na razie były próby zrobienia czegoś takiego, bodajże przez Lenarta i wyszło to całkiem fajnie, wraz z dubbingiem. Jednak potem się to chyba rozpadło i tyle. ;p

Opublikowano

To że nexon robi "polską" stronę FIRMY, nie znaczy że gra będzie po Polsku.
Strony może i będą po Polsku, ale na polonizacje gry, troche sobie poczekacie.

Szkoda jedynie że Nexonowi polska kojarzy się z pączkami i herbatą...

link do newsa

http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/News/Notice&BoardIDX=3611

@up.
dezaprobata ze strony nexona, i żmudność procesu tworzenia pogrzebała ten projekt. Co z tego że nie chcieliśmy żadnych profitów, a Nexon miałby gotowy projekt za free. Do tego wątpliwa wtedy sytuacja z jakimikolwiek modami.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Bardzo fajny pomysl z tym spolszczeniem strony. Prawdopodobnie w pozniejszym terminie zrobia pl wersje gry ;)

 

I miej oczy szeroko otwarte dla

innych niespodzianek polskich już

wkrótce!

Ciekawe co to bd, moze to spolszczenie.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Raczej Spolszczenie wszystkich stron gier, polski support i może dopiero wtedy jakieś tam polonizacje gry, wg. mnie na Polską wersje poczekacie minimum pół roku o ile w ogóle jest w planach.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Bardzo fajny pomysl z tym spolszczeniem strony. Prawdopodobnie w pozniejszym terminie zrobia pl wersje gry ;)

 

Ciekawe co to bd, moze to spolszczenie.

 

Moim zdaniem każdy dostanie polską patriot mask na 1 dzień albo jakieś przedmioty związane z Polską, tak jak zamiast noża to była noga od kurczaka (turasy)

Opublikowano

Moim zdaniem każdy dostanie polską patriot mask na 1 dzień albo jakieś przedmioty związane z Polską, tak jak zamiast noża to była noga od kurczaka (turasy)

Patriotka odpada, ale z tym nozem to moze byc to. Ale co dadzą? Pączka lub bigos? xD

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

 

Moim zdaniem każdy dostanie polską patriot mask na 1 dzień albo jakieś przedmioty związane z Polską, tak jak zamiast noża to była noga od kurczaka (turasy)

Nóż odpada, bo niema nic związanego z polską. Wódka? Trochę bezsens.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

myśle że nexon się właśnie szykuje do spolszczenia CA,

 

I miej oczy szeroko otwarte dla innych niespodzianek polskich już wkrótce!

to mówi samo za siebie, nie pisali by czegoś takiego jakby mieli dać jakiś bezsensowny item, a do tego jest tu liczba mnoga czyli nie jedna niespodzianka ^.^

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

Wersja oryginalna:

"Co idzie dobrze z ciepłym paczkiem na zimne deszczowe dni? Herbata, oczywiście, jak również przeglądanie ulubionej strony internetowej z łatwością. Czy wiesz,o czym mówimy?"

Wersja polska:

"Co idzie dobrze z ogórkiem na zimne deszczowe dni? Wódka, oczywiście, jak również przeglądanie ulubionej strony internetowej z łatwością. Czy wiesz,o czym mówimy?

@DOWN

Sandały i skarpetki +3 do speeda :D

Opublikowano

Nóż odpada, bo niema nic związanego z polską. Wódka? Trochę bezsens.

 

Wódka to bardziej rosjanie, my może dostaniemy taką reklamówkę z logiem biedronki, ewentualnie jakieś sandały :P

Opublikowano

ej czaicie :-D dadzą nam backpacki 5slot z logiem biedry byłaby beka :-D albo jeszcze lepiej zamiast normalnymi nejdami będziemy rzucać puszkami po piwie :-D:-D najlepiej po vipie z biedry!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...