Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ucina rękę z narzędziem.


Irodix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam pytanie czy da się jakoś naprawić błąd ucinającej ręki z narzędziem ??.Zależałoby mi na tym abym nie musiał robić formata.Dziękuję za odpowiedzi.Niżej przesyłam ss dotyczący błędu.

http://speedy.sh/zVT7F/mpc.png

Skanik:

https://www.virustotal.com/pl/file/4da8e2558d83257605696ecebd764fa731fa0de55f05a4ab19c63d35f188f3c4/analysis/1384288719/
Opublikowano

Zmniejsz rozdzielczość okna od MC

Polecam program sizer i ustawienie w nim rozdzielczośći 1280x720 Center ;)

EDIT:Niestety "ucinanie ręki" jest spotykane na każdym monitorze 4:3/5:4

Opublikowano

@up

Kiedy zakupiłem nowy komputer ok "lipca" wszystko działało jak należy nie miałem z tym problemów aż do teraz ;P

Opublikowano

Skoro ci to przeszkadza nie graj na full oknie albo zastosuj się do mojej rady ;)

Jak widzę po rozdzielczości "skrina" 1600x1200 (4:3) stwierdzam kwadrat ;/

Opublikowano

@up Nie zwracam zbytnio na to uwagi lecz zainteresowało mnie to czemu się to mogło stać skoro tego nie było.Jedynie przeszkadza to w klepach ;D.Musze grać na full ekranie ;D nie lubię odmieżanych okien.

Opublikowano

Zmien rozdzielczosc lub wina textury

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...