Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Przypisanie większej ilości pamięci ram pod serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Otóż mam taki problem, chciał bym przypisać większą ilość pamięci ram pod serwer,

większą niż 2gb jak by co na tym komputerze mam 4gb, ale będę grał na drugim komputerze i chce

żeby ten posłużył jako maszyna do serwera.

Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże :)

Opublikowano

W czym problem?

Masz 32 czy 64 system ?

32 ale jak będzie trzeba to przeinstaluje na 64.

 

a jeszcze jak da rade to chciał bym się dowiedzieć jaki

system jest najlepszy do stawiania serwerów i jaka wersja.

Opublikowano

Ja mialem windows 7

Przeinstaluj na 64

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

otwierasz notatnikiem plik którym startujesz serwer i tam masz linijke nie pamietam jaką ale jest "2G" w twoim przypadku to zmien to "2" na w twoim przypadku "4G" jesli chcesz dac all pamiec licze na like

Opublikowano

otwierasz notatnikiem plik którym startujesz serwer i tam masz linijke nie pamietam jaką ale jest "2G" w twoim przypadku to zmien to "2" na w twoim przypadku "4G" jesli chcesz dac all pamiec licze na like

Zmieniłem w notatniku na 4GB i nie działa.

O dziwo teraz nawet jak daje na 2GB nie działa,

a kiedyś działało.

Ogólnie testuje teraz na Windows 8 64Bit 4GB Ram

Java wersja 1.7.0_25 na 64Bit wersje windwosa

Mój kod z notatnika:

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx4G -jar craftbukkit.jar
PAUSE 

Wyświetla mi się takie coś:

0d9527f7e9e70641gen.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...