Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Spis modyfikacji na wersje 9.3


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodaj skany do downloadu i linki w code.

Regulamin :)

 

Jak dl jest z zaufanej strony (Playernotes) to też skan muszę? Linki już poprawiam.

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja szukam moda na efekt wstrząsów kamery po otrzymaniu trafienia.

 

To się ustawia w ustawieniach WoT'a ;)

Opublikowano

 

A gdzie dokładnie ?

 

Stabilizacja czegoś tam. Poszukaj w ustawieniach, teraz nie mam dostępu do gry ;/ Chyba w ustawieniach sterowania, ale nie jestem pewny, poszukaj

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A jest coś na głosy załogi do 8.11 ?? 

 

Ta, zaraz dam dl do spisu. 

Opublikowano
Modyfikacja ta ma za zadanie zniwelować spadek FPSów w momencie, gdy przechodzimy do trybu snajperskiego(według opisu autora, gdy przechodzimy do trybu snajperskiego, to zaczynają się wczytywać textury wysokiej rozdzielczości, przez co możemy doświadczyć dość pokaźnego spadku klatek na sekundę - ten mod niweluje ten "problem"), z moda sam korzystam i potwierdzam jego działanie - różnica klatek w momencie przejścia na tryb przycelowania jest praktycznie zerowy. Dodatkowo jest zaimplementowany na stałe maxfarplane - jest to doskonała modyfikacja dla osób, które korzystają ze słabszych sprzętów.

To cośdaje?

Opublikowano
Modyfikacja ta ma za zadanie zniwelować spadek FPSów w momencie, gdy przechodzimy do trybu snajperskiego(według opisu autora, gdy przechodzimy do trybu snajperskiego, to zaczynają się wczytywać textury wysokiej rozdzielczości, przez co możemy doświadczyć dość pokaźnego spadku klatek na sekundę - ten mod niweluje ten "problem"), z moda sam korzystam i potwierdzam jego działanie - różnica klatek w momencie przejścia na tryb przycelowania jest praktycznie zerowy. Dodatkowo jest zaimplementowany na stałe maxfarplane - jest to doskonała modyfikacja dla osób, które korzystają ze słabszych sprzętów.

To cośdaje?

 

 

Ta

Opublikowano
Modyfikacja ta ma za zadanie zniwelować spadek FPSów w momencie, gdy przechodzimy do trybu snajperskiego(według opisu autora, gdy przechodzimy do trybu snajperskiego, to zaczynają się wczytywać textury wysokiej rozdzielczości, przez co możemy doświadczyć dość pokaźnego spadku klatek na sekundę - ten mod niweluje ten "problem"), z moda sam korzystam i potwierdzam jego działanie - różnica klatek w momencie przejścia na tryb przycelowania jest praktycznie zerowy. Dodatkowo jest zaimplementowany na stałe maxfarplane - jest to doskonała modyfikacja dla osób, które korzystają ze słabszych sprzętów.

To cośdaje?

 

 

Na słabszych komputerach działa.

Opublikowano
Modyfikacja ta ma za zadanie zniwelować spadek FPSów w momencie, gdy przechodzimy do trybu snajperskiego(według opisu autora, gdy przechodzimy do trybu snajperskiego, to zaczynają się wczytywać textury wysokiej rozdzielczości, przez co możemy doświadczyć dość pokaźnego spadku klatek na sekundę - ten mod niweluje ten "problem"), z moda sam korzystam i potwierdzam jego działanie - różnica klatek w momencie przejścia na tryb przycelowania jest praktycznie zerowy. Dodatkowo jest zaimplementowany na stałe maxfarplane - jest to doskonała modyfikacja dla osób, które korzystają ze słabszych sprzętów.

To cośdaje?

 

 

Jeżeli masz słabszy sprzęt i laguje ci po przejściu na celownik snajperski (np. tak jak mi), to ten mod eliminuje lagi i nic nie odczuwasz :)

1377808813-U903831.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ważny f5

Większość jest już zaktualizowana, dodałem linki do wielu wersji każdego z modów.

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...