Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak właczyć serwer na plikach grayst/almantia by Teez'ik


Teez'ik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja 1.1 Pojawi się już za 2 dni czekajcie cierpliwie. ze stroną na razie nie mam jak zrobić. lecz zobaczę na kod i poprawię jak będę umiał.

lub podepnę pod to mój własny cms ale to juz bedzie za 30/50zł/sztuka.

Opublikowano

Ma ktoś launchera na te pliki? Na launcherach lexico, (głowa sury) wywala postać jak chce wejść jakiś kolega. Próbowałem różnych.. Terenzo,derin,rykox ale żaden nie działa.

Opublikowano

Ma ktoś launchera na te pliki? Na launcherach lexico, (głowa sury) wywala postać jak chce wejść jakiś kolega. Próbowałem różnych.. Terenzo,derin,rykox ale żaden nie działa.

rooty popraw

w msm podobie masz cos zle

Saints Rowsaints_row_3-wide.jpgSaints Row



The Third

Opublikowano

Witam

 

wiele osób ma problemy z uruchomieniem plików almanti/grayst'a

zadają głupie pytania itd itp.

 

 

Więc teraz przedstawię jak dobrze uruchomić wszystko żeby działało .

 

Wszystko Czego nam Trzeba:

 

Klient Grayst:



http://uploaded.net/file/4s45xj0o 

Skan:



https://www.virustotal.com/pl/url/cb33fc463b5788a31edc1f83c813acac859ccf3e48157b10a4d646267694924a/analysis/ 

Klient Almantia:



http://ul.to/yu7o70lq


https://www.virustotal.com/pl/url/4d00bbe88e6adbf20d4c3a0dc412d1e3e60b05e8058012fca871c4a4a911544c/analysis/

UnPaker Klient



http://ul.to/07wl75ro 


https://www.virustotal.com/pl/url/149ae8646dc9deac5f4ae4dca69aa7279419fc93e72eab785d1e361b2e7cef90/analysis/ 

Rozpakwana Binka Almantia



http://ul.to/i6m7belw


https://www.virustotal.com/pl/url/599fcf24183c366cbcf9fa02688413ff9f459f70eda98f48d884329f8dfe9ff3/analysis/

Strona WWW Grayst (Dla Chętnych)

PSD W ŚRODKU!

(podziekujcie ART)

52707180186732946130.png



http://uploaded.net/file/l94lvcbs


https://www.virustotal.com/pl/url/96e133af7d9a6a4959c7e8fcb40303f3d4bdffe90a5a8dd64b1b849ba5bdf020/analysis/

i Teraz tak :

 

Zrobię poprawkę plików i wam wstawię

 

Będzie wersja na hamachi i na Dedyka Poprawiona ze odraz będzie hulać.

 

(ale to pliki)

 

 

Jak Poprawnie Zrobić z Clientem??

 

 

1. Pobieramy Wszystko a dokładnie: UnPaker , Rozpakowaną binke , Client Almantia,Grayst.

2. Rozpakowywujemy Clienta Grayst i Almanti

3. Teraz gdy mamy 2 Client obok siebie rozpakowane wchodzimy do Clienta almanti usuwwamy:

Almantia.exe , metin2.bin

4. Teraz Naciskamy CTRL+A

5. Teraz Naciskamy CTRL+C

6. Teraz przecohdzimy tam bedzie mamy rozpakowanego clienta Grayst

7. Naciskamy CTRL+V

8 Potem powinny się takie okienka z nadklejeniem Wciskamy wszystko zeby zamieniło .

9 Dobra mamy prawie już skonczne teraz mamy: Rozpakowaną binkę almanti

10 . Wypakowujemy z rar'a

11. Teraz Te pliki co wypakowalismy wklejamy do grayst'a (clienta)

12. Rozpakowywujemy Unpaker

13, wchodzimy w client'a grayst'a w folder pack

14. Bierzemy sobie root'y

15. rozpakowywujemy root'y

16. otwieramy notepadem zaznaczamy IP i zmieniamy je na nasze .

17. Nazwe serwera tez na wasza.

18 Pakujemy .

19 Nadklejamy .

20. Gotowe .

 

Teraz was troszkę uswiadomie o Budowie Clienta Grayst'a

 

1. Gdzie znajdują się M1 ?

w Folderze Pack/patch5

2. Gdzie znajdują sie pc2/pc1.eix/epk

w npc2/npc

3. gdzie znajduja się npc?

w pc2/pc

4. Gdzie jest INDEX??

Index znajduję sie z któryś z plików p.eix/epk

 

Jak coś zadajcie pytania odpowiem .

 

 

Po Stronie Serwera jak zaktualizuje pliki zeby wszystko dzialało na styk to wam podrzuce max d

 

 

 

 

Czy właściciel się zgodził na korzystanie z tej strony? czy przypał?

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

odkop kur de ma ktos clienta?? bo na tym zjeb hostingu do jutra nie pobiore.... Pilne

poszukaj w googlu, taka sama nazwa i na pewno Ci znajdzie :) ja pamiętam, że tak pobrałem xD

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ludzie nie wrzucajcie tak dużych plików jak client na taki marny hosting który pobiera z prędkością 50/kbps bo pobieranie trwa ponad 4h !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...