Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę wejść na swój serwer bukkit


Krolip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! Zrobiłem sobie serwer bukkit bez modów w wersji 1.6.4 i nie mogę na niego wejść. Włącza się polling a później can't reach of server czy jakoś tak... Mam serwer hamachi :P ale wcześniej wszystko działało.

 

Wersja javy: 7 up 45

System: Win 7 64-bit

Uprzedzam, że reinstal javy i minecrafta nic nie pomógł <_<

 

Za rozwiązanie problemu będą plusiki

 

 

 

Opublikowano

Może po prostu masz dużego laga, jak coś sprawdzam to też na hamachi i wiem, ze jak jest zamulony komputer, to wyskakuje mi Can't reach server

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Zamulony raczej nie jest, bo nic z nim nie robiłem od czasu grania przez hamachi...

 

EDIT:

Próbowałem odblokować port 25565 taki jak mam w server properties, ale nic to nie dało. Zauważyłem też, że serwer nie może czegoś załadować:

post-1016080-0-47202600-1384180066.png

 

 

Opublikowano

Skopiuj tu Server Properties. Pytanie , chcesz sam grac na tym seriwe czy z kolegami ?

No jasne, że z kolegami :P

Moje server properties:

 

 

#Minecraft server properties

#Mon Nov 11 15:29:35 CET 2013

generator-settings=

allow-nether=true

level-name=world

enable-query=false

allow-flight=false

server-port=25565

level-type=DEFAULT

enable-rcon=false

force-gamemode=false

level-seed=

server-ip=25.216.242.59

max-build-height=256

spawn-npcs=true

white-list=false

spawn-animals=true

hardcore=false

snooper-enabled=true

texture-pack=

online-mode=false

pvp=true

difficulty=1

gamemode=0

player-idle-timeout=0

max-players=5

spawn-monsters=true

generate-structures=true

view-distance=10

motd=A Minecraft Server

 

 

 

 

masz za malo ramu xD

 

 

Mam 4GB hamachi z serwerem to prawie 2GB, czyli dla minecrafta zostają też 2...

post-1016080-0-29216000-1384285327.png

Opublikowano

Za mało ramu na pewno nie, w konsoli nawet nie pisze, że chce ktoś wejść na serwer. Czyli błąd z twojej strony albo serwa ;d. Grzebałeś coś w jakiś plikach czy robiłeś np. coś world editem ?




Opublikowano

Zamulony raczej nie jest, bo nic z nim nie robiłem od czasu grania przez hamachi...

 

EDIT:

Próbowałem odblokować port 25565 taki jak mam w server properties, ale nic to nie dało. Zauważyłem też, że serwer nie może czegoś załadować:

attachicon.gifMC.PNG

 

 

Wiesz jaki masz problem? Sp*****yłeś coś z Bukkitem (wgrałeś jakiegoś Forge'a)

Opublikowano

Silnik zostal zaladowany...

Silnik froge ma gupia rejstracje która ci wyskoczyla w przed ostatniej linijce...

 

ip jest dobre bo inaczej silnik by sie nie zaladowal....

SkyBlock


s1.game-craft.pl


s2.game-craft.pl


I wiele wiecej!

Opublikowano

ściągnij bukkita lub spigota a nie forge

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

Ściągnij bukkita z tego linku:

 

dl.bukkit.org

 

W grze zamiast IP z hamachi (25.[...]) wpisz localhost i zobacz czy działa po zmianie silnika ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...