Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę]Oferuję się jako Technik [Szukam]Szukam Sponsora


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Tak jak w temacie. Oferuję się jako technik servera Mt2. Nie mylić z ClientMasterem bo nie raz było to mylone.

Moje Umiejętności

-Edycja/Robienie plików serverowych

-Obeznane FreeBsd

-Pisanie Questów

-Robienie symlinków

-Robienie skrótów

-Pisanie diffów

-Obeznanie Metina i jego zakamarków

Mógłbym wymieniać jeszcze ale to chyba starczy.

 

=======================================================

Witam,

Jako, iż mam zgraną ekipę mógłbym postawić server dedykowany. Ale do tego potrzebny jest sponsor.

Moja Ekipa składa się z:

-Technik&Quester

-Grafik

-ClienMaster

 

=======================================================

 

Jest to 2 w 1.

 

Więcej informacji lub jakby ktoś był chętny to pisać PW. Podam tam inny sposób kontaktu lub tam porozmawiamy.

1605575.jpeg

Opublikowano

No próbuj to może zrobisz ten serwer z twoimi umiejętnościami, ale wątpię że ci się to uda zważając na wiek ( nie musisz się ukrywać, bo widać po ortografii ;) ) . No powodzenia!

Opublikowano

Znowu Ty schojacz ...

 

Nie polecam tego pana, wkręci sie do teamu potem kradnie pliki i startuje ze swoim "serwerem"

Serwery tworzy dla pieniędzy choć i tak posiada mało graczy.

DDoSuje graczy. Nie zna się na rzeczy.

Jego nicki : Schojacz, Shirek, Vrf.

Tutaj macie jeden negatywny temat o jego osobie.

http://www.mpcforum.pl/topic/1077856-ssshirek-oszust-uwaga/

 

@Aw Czego oczekujesz w zamian?

1384004643-U1040360.png


Opublikowano

2x@Up. Wykuś ty se idź te swoje belki rób hahah za pieniądze. Takie belki to ja za free dostanę.

 

@Up.Lizodup Wykusia :D

 

 

Wyku ten temat był zamknięty bo sprawa się wyjaśniła. Kradniesz to ty mózg chomikowi dlatego potem zachowujesz się jak chomik.

 

 

 

Serio umiesz te dwie rzeczy?

 

 

Napisał Pan co plików nie potrafi sam zrobić. Podaj swoje starsze nicki :] Ile już ten twój server robisz ? 20000000lat?

1605575.jpeg

Opublikowano

2x@Up. Wykuś ty se idź te swoje belki rób hahah za pieniądze. Takie belki to ja za free dostanę.

 

@Up.Lizodup Wykusia :D

 

 

Wyku ten temat był zamknięty bo sprawa się wyjaśniła. Kradniesz to ty mózg chomikowi dlatego potem zachowujesz się jak chomik.

 

 

 

Napisał Pan co plików nie potrafi sam zrobić. Podaj swoje starsze nicki :] Ile już ten twój server robisz ? 20000000lat?

 

Tak się składa, że Wyku tych belek za kasę nie robił.

 

@Topic: Pokaż prace grafika.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...