Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Asharm [Dedyk] [Medium]


Szmelu

Zagrasz?  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wbijesz zobaczyc server?

    • Tak
      118
    • Nie
      21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Terror Ty chyba źle się czujesz , to już 3ci temat w którym widzę ,że piszesz o tym ,że ktoś kradnie grafikę , puknij się .

Czekamy na server z niecieplikwością zapraszamy !

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

17:50 wlaczymy reje a serwer o 18:00

 

oby nie był fejk

mojemu koledze staje na 2% i dalej nie idzie czemu?

 

 

ma za malo miejsca wolnego na dysku co najmniej +2GB


"Clijent Jest juz na stronie"

do tego darmowa Domena ... cos mi tutaj smierdzi no hamachi.

 

 

Jaka darmowa?

Opublikowano

oby nie był fejk

mojemu koledze staje na 2% i dalej nie idzie czemu?

 

 

A ja z pobraniem nie miałem problemu :) Wszystko ładnie się pobierało z max prędkością ;)

 

EDIT@@

 

REJE JUŻ ŚMIGA :)

d527743595.png

Opublikowano

Fajnie się zapowiadało , lecz tylko jeden hoosting , 13 postaci online na hardzie to nie ciekawy początek , głupota żeby dać 1 hoosting na server hard .

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Fajnie się zapowiadało , lecz tylko jeden hoosting , 13 postaci online na hardzie to nie ciekawy początek , głupota żeby dać 1 hoosting na server hard .

 

wlasnie dodajemy na inne hostingi

Opublikowano

Jak dla mnie serwer byłby dobry ale coś mi nie gra niby medium a yangi jak na hard nawet ulepszyć się nic nie da bo taki drop kasy ;/ brak cofki skili a na innych serwerach typu hard są, mało dodane na serwer expi się fajnie ale co z tego jak itemów na +9 nie zrobisz bo tak jak pisałem i pisze nadal brak yang !!!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...