Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Asharm [Dedyk] [Medium]


Szmelu

Zagrasz?  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wbijesz zobaczyc server?

    • Tak
      118
    • Nie
      21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer przeciętny, nic nowego na scenie privów metin2 ;) Max 105? Serwer na max miesiąc jak dla mnie.

 

@ Pierwszy xD

 

 

Po czym wnioskujesz ze serwer na 1 mies? jest to gdzies napisane albo coś?

Opublikowano

grunt to napisane, gdzie dropią ulepszacze, ku itp. Prezentacja jest uboga, gdy zostanie uzupełniona sprawdzę. Na chwile obecną nic was nie wyróżnia

 

Ps: Skrzynki lecą Tylko na Bo , nie no beka xD

 

@Edit: jak nowe strone nowe przedmioty?. Przecież one są na rynku metina od roku może i lepiej , to jak nowe

Opublikowano

Mi się super podoba ,że za dużo nie zmieniają , server godny uwagi , myślę ,że będzie się grało super , zapraszamy do gryy !!!

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

grunt to napisane, gdzie dropią ulepszacze, ku itp. Prezentacja jest uboga, gdy zostanie uzupełniona sprawdzę. Na chwile obecną nic was nie wyróżnia

 

Ps: Skrzynki lecą Tylko na Bo , nie no beka xD

 

@Edit: jak nowe strone nowe przedmioty?. Przecież one są na rynku metina od roku może i lepiej , to jak nowe

 

A Ty gdzie wyczytałeś to o tych skrzyniach ?? >.<

 

Ok moja wina xD - już doczytałem. Wybacz

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

kiedy klient

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Grafika została ukradziona z tej prezentacji http://www.mpcforum.pl/topic/1051347-zapowiedz-narniamt2-reaktywacja-dedykoldschool/page-4

Proszę o zweryfikowanie i zamknięcie tematu ponieważ grafika została użyta bez właściciela.

 

 

Co ty gadasz ta grafika byłą udostępniona na jakimś forum!

 

Cały czas zatrzymuje pobieranie, możecie go wrzucić na multi? :)

Jeśli ci zatrzymuje to znaczy ze masz za mało miejsca na dysku! i nie ma się gdzie zapisać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...