Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nosicie Okulary? - Kilka Pytań


Teach

Łubudubu  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nosisz Okulary/Soczewki?

  2. 2. Masz wad? wzroku?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak będzie się dało, to wezmę szkiełka kontaktowe, po co się z okularami męczyć

 

Nie na każdą wadę wzroku są dostępne.

636451494245979649038.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Byłem u okulisty na badaniach i mam wadę -1,25 na prawe i lewe oko, czy mógłbym okulary nosić tylko do telewizora,komputera i na lekcje jak np: piszemy coś na tablicy czy już na stałe?

Soczewki będę miał najwcześniej za pół roku w marcu/kwietniu, bo niby mam oczy niedotlenione.

Opublikowano

Wielu ludzi nosi okulary. Pierwszy dzień noszenia okularów jest trochę stresujący - wszyscy się na ciebie gapią. Później się już przyzwyczajają i będą się z ciebie śmiać, jak będziesz je zdejmował. Ale polecam okulary, bo w nich się naprawdę lepiej wygląda ;)

Opublikowano

Byłem u okulisty na badaniach i mam wadę -1,25 na prawe i lewe oko, czy mógłbym okulary nosić tylko do telewizora,komputera i na lekcje jak np: piszemy coś na tablicy czy już na stałe?

Soczewki będę miał najwcześniej za pół roku w marcu/kwietniu, bo niby mam oczy niedotlenione.

Możesz tak robić... ale nie polecam. Po godzinie noszenia okularów oczy dopasowują się do nich. Jak potem zdejmiesz to będą cię bolały. Ja noszę ciągle i jest dobrze.

0tp3.jpg

Opublikowano

Okulary, ojej, zabiją Cię przez to. Noszę okulary i dobrze mi z tym, nikt nie ma z tym problemu, nawet niektórzy mówią, że nawet lepiej tak wyglądam. Zaraz po założeniu okularów nosze je cały czas, i mi to nie przeszkadza.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Byłem u okulisty na badaniach i mam wadę -1,25 na prawe i lewe oko, czy mógłbym okulary nosić tylko do telewizora,komputera i na lekcje jak np: piszemy coś na tablicy czy już na stałe?

Soczewki będę miał najwcześniej za pół roku w marcu/kwietniu, bo niby mam oczy niedotlenione.

 

Zależy, ale jak już mówił ktoś wcześniej oczy się przyzwyczajają i widzisz gorzej po ich zdjęciu.

Ja noszą tylko w domu przy wadzie 0.7 do czytania i komputera.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co to znaczy, że oko jest niedotlenione? przez to nie mogę jeszcze nosić soczewek

Opublikowano

Mam dużą wadę wzroku -3 i coś, noszę okulary. Są wygodne, wyglądam całkiem ok jak na mój ryj. Soczewki są drogie, i co ileś czasu musisz zakładać nowe, więc twój wybór.

 

a tak btw.

Kolega z klasy (pedał) śmiał się ze mnie, że noszę okulary, a sam chodził w kujonkach, to wyjebałem mu łokcia i się w końcu zamknął ;]

ov9t.png

Opublikowano

Jak sie beda smiac to od czego sa rekoczyny?

 

Tylko gimbaza sie bedzie smiac z tego.

Od kołyski, aż po grób,
Jedno miasto, jeden klub.
Za te barwy za naszą Stolicę
Pójdą w bój Legii wierni kibice

Opublikowano

tak, mam wadę wzroku i nosze soczewki

 

Nie jest to "zjebane" noszenie okularów ;x? Będą się śmiać, jak wyjebie następnego dnia z oksami :O?

 

 

jeśli masz upośledzonych kolegów z gimnazjum to wszystko możliwe, normalni ludzie akceptują takie rzeczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...