Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

||1.6.4||Rzeznia-PvP||Orginalna Mapa||Ukryte skrzynie||Enchant||LvL||RangiPvP||33s||NoLag||**Itemki nie wypadaja z eq**Wypa piratów**[HIT]


Marihuanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logoctu.png




62648356.png










infk.png




Typ Servera: PVP+50 za Zabicie gracza, itemki nie wypadaja z eq



IP: rzeznia.gomc.pl



TS.3 juz wkrotce



Mapa 400x400



Spawn Autorski



Autorskie Budowle




dodatkowe.png




+


Enchant na Tabliczki


+


50$ za zabicie gracza


+


Ukryte Skrzynie na Mapie


+



administracjad.png



Wlasciciel - Butla



Budowniczy - Sizo7






62648356.png



lub



spa.owncraft.pl:2544



Start piatek 18.00




Film zapoznawczy z serwerem !



Opublikowano

Butla ;).

Może wejdę tylko troche mało slotów.

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Pisze, że nie mam uprawnień, aby wejść na serwer. (Patrzałem na obu IP)

 

Co do serwer to bardzo dobry pomysł z tym, że eq nie wypada po zabiciu ;)

 

@Down Faktycznie, nie doczytałem :/(Zmyliło mnie ten post jeden wyżej "Wbij."

 

 

"Chciałbym się w końcu do czegoś przydać"

By BiałyPL

Opublikowano

Pisze, że nie mam uprawnień, aby wejść na serwer. (Patrzałem na obu IP)

 

Co do serwer to bardzo dobry pomysł z tym, że eq nie wypada po zabiciu ;)

 

Nie masz uprawnień bo serwer startuje jutro o 18.00 :)

 

Start piatek 18.00

Opublikowano

"Orginalna",co Ty nie powiesz...

@topic Na pewno zagram szkoda,że itemy nie wypadają,ale ok. :)

 

Jednym sie podoba ze wypadaj drugim nie ;) Takie życie.

 

 

+ Dzisiaj dodamy gildie

+ Budowa skarbca !!

Opublikowano

Zapraszam! Serwer zajekurw@bisty ;D

 

Najlepszy chyba serwer pvp na jakim grałem. Polecam wszystkim gorąco ;)

 

 

"Chciałbym się w końcu do czegoś przydać"

By BiałyPL

Opublikowano

Zapraszam! Serwer zajekurw@bisty ;D

 

Najlepszy chyba serwer pvp na jakim grałem. Polecam wszystkim gorąco ;)

 

Dziękujemy za pozytywną opinie 1 :)

 

+ kazdy na start dostaje diax set :)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...