Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Xbox nie działa 3-Czerwone Światełka Migają:/


NieNoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem z xbox-em nie chce mi się włączyć. Świecą mi się 3-czerwone światełka na tym przycisku co się włącza, a kabel ten co się wpina do xbox-a na Zielono.Takie informacje: xbox-a nigdy nie wyłączałem z listwy zawsze był włączony, a listwa była podłączona z Telewizorem do prądu.Nie wiem jak się go wyłącza ja zawsze wyłączałem tym przyciskiem co się włącza.Nie mam pojęcia co robić..Proszę o jakieś zbędne informacje.

erfgreg.png

Opublikowano

- naciśnij ten mały przycisk na konsoli od synchronizacji pada i trzymaj następnie nacisnij eject.

-Licz ile diód miga i znowu nacisnij Eject

-Zrób tak cztery razy

 

Jeżeli świecą się cztery diody jest to liczba - 0

Jeżeli świeci się jedna dioda jest to liczba - 1

Jeżeli świecą się dwie diody jest to liczba - 2

Jeżeli świecą się trzy diody jest to liczba - 3

 

Skopiowane na szybko z innej strony. ;x

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No niestety taki error rood tak sie nazywa koszt naprawy to ok 150-250zł i po miesiącu możesz mieć to samo :( lepiej kupić nową konsole niż naprawiać wrazie co polecam ci jaspera z 2009 w górę

Opublikowano

Ja mam konsole z października 2008 roku i do tej pory tylko raz mi sie zapaliły czerwone światełka a tak to wszystko jak w zegarku nie wiem czemu wam sie psuje

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

mam elitke na jasperze z 2k8 ... do tej pory smiga jak nalezy ...

 

RODD - KRĄG ŚMIERCI, czyli zabiles konsole... masz jaspera czy falcona ? bo różnica przy naprawie jest... przy falconie zapłacisz więcej.

Opublikowano

Ja mam z 2005 roku Premium, był RROD naprawa kosztowała 100 Zł + 5 Zł za oryginalne śruby no i przesyłka w obie strony 40 Zł. Chodzi już jakieś 3 tygodnie mam nadzieję, że pochodzi dużo dłużej.

Zrób tak jak kolega napisał:

 

1. Naciśnij ten mały przycisk na konsoli od synchronizacji pada (ten taki mały okrągły obok slotu na kartę pamięci) i przytrzymaj, w tym czasie naciśnij eject (ten co się nim szufladkę napędu na płytę wysuwa).

2. Policz ile diod miga i sobie zapisz.

3. Naciśnij eject.

4. Policz ile diod miga i sobie zapisz.

5. Naciśnij eject.

6. Policz ile diod miga i sobie zapisz.

7. Naciśnij eject.

8. Policz ile diod miga i sobie zapisz.

 

Jeżeli świecą się cztery diody jest to liczba - 0

Jeżeli świeci się jedna dioda jest to liczba - 1

Jeżeli świecą się dwie diody jest to liczba - 2

Jeżeli świecą się trzy diody jest to liczba - 3

 

Następnie podaj tutaj jakie liczby (kod błędu otrzymałeś).

4417049059_6234f40fb5.jpg
Storm has passed but the destruction are still visible.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...