Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[jSro] GalaxySRO Fornax || Cap 140 || 350x Exp rates |


aldona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To lipa, sam grać nie będę, można wiedzieć na jaki serwer się przeniosłeś? szukam głownie gildi dobrej, nie serwa :D

Opublikowano

Ty jesteś do dupy jak i gracze tego serwera...

hah jesteś zerem, nic nie osiągnąłeś na serwerze dlatego płaczesz :)

Opublikowano

Witam gram na tym serwie po raz pierwszy, wykonasz Q startowego i masz już 57 ok to mi się podoba ale skill pointów to pożałowali, lvl 57 a tylko 20k sp :/

Opublikowano

Jaki lv wbiłeś i ile grałeś na serwerze ? Bo wydaje mi sie że jestes kolejną osobą ktora wbiła 60lv i twierdzi że serwer jest slaby ...

Opublikowano

Jaki lv wbiłeś i ile grałeś na serwerze ? Bo wydaje mi sie że jestes kolejną osobą ktora wbiła 60lv i twierdzi że serwer jest slaby ...

Ja na tym servie gralem prawie 3 miechy ladny set itd ale zostal skorumpowany i all oddalem napewno ktos gra ale ja juz tam nie wroce szkoda nerwow:P

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Ja już gram ponad miesiąc i nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, ostatnio gm zaczął robić małe eventy codziennie.

Opublikowano

Ja już gram ponad miesiąc i nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, ostatnio gm zaczął robić małe eventy codziennie.

Nie mowilem ze miesiac temu tylko jak server powstal jednemu dal za darmo silki. I to z naszego forum poczytaj temat

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Gra tutaj ktos jeszcze bo niewiem czy pobierac Clienta /btw Pozdrawiam Graczy Revolution Necro sie tu KŁania ale byc moze do was Dojde jak pozwolicie Mosci Panie:)

Opublikowano

Nie wiem czy jeszcze funkcjonuję R3volution ale jak coś możesz założyć nową gildie i się nią zająć bo dużo Polaków zaczyna grać na serwerze

Opublikowano

Witam do Phantom Desert co muszę mieć założone aby się przeteleportować (pisze coś job suit) na lvl 120+ ? Np z Reg Eggle dalej ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...