Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[jSro] GalaxySRO Fornax || Cap 140 || 350x Exp rates |


aldona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ax1we.jpg


NFO/ Server Rates & Infos:

 


Cap: 140
Skills: 140
Exp: 300x
Drop: 30x
Sox: 10x
Gold: 10x
Job: 100x
Alchemy: 1 to 7 70-100%, 7->12 50% 12-16 isro rate
Magic Pop: 10x
Berserk: 6x


-FreeSilks: Yes
-Arenas: Jangan, Donwhang, Hotan, Samarkand, Cons.,Jangan and Hotan,Alexandria,Jupiter,Baghdad,GM Room
-Alchemy: 1 to 7 70-100%, 7->12 50% 12-16 isro rate

JOIN NOW !

http://fornax.galaxysro.net

Start Items:

120% 15Hours speed scroll
3days grabpet
2 Page inventory
7days Spirit
+150 sett (100% stat)
20% dmg scrolls
instant return scroll
500 hp / mp potion

Server Starter Room:

You char will start here:

b1EVf.jpg

You need accept the quest, and need kill 10 "starter" mobs

x173b.jpg

after

5u0Zb.jpg

and you will recive ur rewards (gold + 250k sp + Level up to lvl 57!

 

Npc have +11 weapons:

 

cBvlb.jpg

 

New skills between 120 and 140:

tPjbb.jpg

nlrXe.jpg

uhTyh.jpg

8A8lc.jpg

 

Other or Special Skills:

 

of course more skills....
-Totally new skills (new animations too ! )

TlPRc.jpg

 

and others.. like
- new strongbow,heaven,new hawk summon,new knockdown,downattack,new force skills
eu:
-new recovery, new wizzard skills, totally new effects ! , new bless, noise over lv140,
-new warrior,crossbow,dagger,xbox skills!(old skill up to 140! )

Old skills can be up to lv 140(both cast) ! ( 130-140 effects ! [stun,bleed, etc.. ]
ofc debuff skills too!

Each skill has new "colored mode"
( check it if u interested !)

Lucky Skill:

VXrge.jpg

 

ALL Fellow pets:

AAP6d.jpg

 

Super Premium:

yM3vc.jpg

 

New funny grabpets:

Mgt7h.jpg

 

Na serwerze jest cały czas po 700 osób +

 

 

Zapraszam do gildii AcientS

nick w grze:

hoLy_PoWeR

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer ogólnie fajny, ale bez znajomych bądź aktywnej gildii można poczuć się samotny :) darmowe silki na godzine, eventy no i nowe skille chińskie nuki co dają sporo radochy i zabawy.

kroko9115679.jpg

Opublikowano

Serwer był skorumpowany gralem z 2 miechy ale przestałem fajnie się gralo ale:)

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Grałem na tym serwie kilka miechów , serw zszedł na psy, na elitepvpers okazałem dowody jak za darmo dostałem od gma 3k silków :)

579571423327107377857.png


Opublikowano

Według mnie serwer nie głupi , aczkolwiek w moim rozumowaniu spory ,,-'' to za kompletny brak mobów na serwie . Żeby expić , trzeba latać po 50m do jednego moba przez co ja zupełnie straciłem chęć grania tu .

Opublikowano

Ja zacząłem dziś i całkiem fajnie gracze są ale większość zagranicznych . Tak wiec zapraszam z chęcią pomogę i dam gildie ;) Reniferu

joker%20sygnatura%203.jpg



Nick: Reniferu




Opublikowano

Server dno bronie po +25 a warior sciaga na daredevil wszystko nawet bez crita i obojetnie jakiego bys mial seta str euro robia pvp na blesach zadnego balance zalosny server sie dziwie ze jeszcze ktos na nim gra

Opublikowano

Server dno bronie po +25 a warior sciaga na daredevil wszystko nawet bez crita i obojetnie jakiego bys mial seta str euro robia pvp na blesach zadnego balance zalosny server sie dziwie ze jeszcze ktos na nim gra

 

Na każdym serwerze są osoby co mają bronie +20 albo i więcej więc nie rozumiem twojej wypowiedzi

 

edit@@@

"szalonyjoe" jak coś to jest już Polska gildia

 

##KeBSoN

 

Zgodzę się z tobą że na serwerze jest mało mobów, lecz wystarczy wbić 111lv i już w temple,baghdad, oraz innych pomieszczeniach na 130+ jest pełno mobów

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie. Mialem przerwę w SRO dobre 2 lata jak i nie więcej, ale postanowiłem wrócić i wybrałem ten serwer. Wlasnie jestem w trakcie sciągania, jak tylko ogarnę to wbijam. Moze ktoś zaproponować gildie w miare aktywną?

Opublikowano

Pełno osób gra na tym serwerze.

 

up@ fakt że nie potrafisz dobrze grać nie oznacza że serwer jest beznadziejny ;)

Potrafię, tylko administrator serwera to dziecko. Za szybko wybilem się i postanowił mi zablokować konto. Napisałem do niego wiadomość to odpisał, że używałem bota na 10 postaciach, gdzie używałem tylko na jednej bo tylko taką miałem.

Opublikowano

Zapraszam na serwer gra tutaj dużo Polaków, panuje miła atmosfera itp ;)

 

W sprawie gildii pm do hoLy_PoWeR

Opublikowano

Czemu jak próbuje wejść na swoje konto to wyskakuje c8?

 

@edit do kogo pisać w sprawie PL guild bo pana "hoLy_PoWeR jeszcze nie spotkałem na serwerze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...