Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na tym sprzęcie pogram w BF4 na ultra ?


JambQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Ponawiam temat !

Kolega dał mi ten komputer :

http://www.morele.net/inventory/info/yQgRyp/

Ale nie jestem pewien tego procesora, może dołożyć 200 zł i wziąć Intel i5 4670k, ponieważ mam komputer na którym się gta Sa laguje (hahah) no i chcę wiedzieć czy na tym procku wbije w BF4, wszystko ULTRA, i czy wszystko ruszy bez żadnego laga :)

http://www.youtube.com/watch?v=bae-jWHdqVs Proszę bardzo GTX 770 + i53570 na ultra z nagrywaniem bez lagów :)

 

Ten procek Ci spokojnie starczy. To nie jest najtańsze i5, które zresztą też nie ograniczałoby Cię tak mocno. Gry to nie to samo co rendering i zaawansowana obróbka grafiki.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Wiem, ale poprostu chce wiedzieć czy lepszy będzie 4670 czy też może 3570 :)

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

4670 'k' czy bez? Bo wersja 'k' ma odblokowany mnożnik.

BTW. powinniśmy to jakoś nazwać bo pisząc 'k' trochę dziwnie brzmi :D.

Co do PC, pakował bym raczej w 4670 (bez k) bo jest nowsze i szybsze o te pare %. od starszej i5 oczywiście nie mówie że jest lepsze ani gorsze. Po prostu jest "świeższe".

graphic.png
Opublikowano

http://www.morele.net/inventory/info/qa9zQe/

 

Pograsz w Bf4 i FC3 na ultra :)

 

W tym zestawie zmienił bym zasilacz na http://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-deus-m1-650w-psu-80plus-bronze-modular-4xpeg-spc089-584920/

Kartę na http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-280x-gaming-3gb-ddr5-pci-e-384bit-dvi-hdmi-2mdp-box-nowosc-599404/

Procek na http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4670k-3-4ghz-lga1150-box-haswell-bx80646i54670k-546530/

 

Karta taka sama wydajnościowo jak gtx, procek lepszy możliwość dużego OC.

A zasilacz troszkę droższy ale 650W od SilentPC.

 

EDIT:

Powinno zostać na jakiś cooler.

 

76561198090890807.png

Opublikowano

 

W tym zestawie zmienił bym zasilacz na http://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-deus-m1-650w-psu-80plus-bronze-modular-4xpeg-spc089-584920/

Kartę na http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-280x-gaming-3gb-ddr5-pci-e-384bit-dvi-hdmi-2mdp-box-nowosc-599404/

Procek na http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4670k-3-4ghz-lga1150-box-haswell-bx80646i54670k-546530/

 

Karta taka sama wydajnościowo jak gtx, procek lepszy możliwość dużego OC.

A zasilacz troszkę droższy ale 650W od SilentPC.

 

EDIT:

Powinno zostać na jakiś cooler.

 

On to nagrywał na tej i 0 lagów ? Z frapsem ? :)

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

On tylko dodał wyniki karty.

 

Filmik jest i podał jakie te karty miały FPS bez nagrywania :)

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

:) Dzięki, edytuje ten post jak coś będę chciał ! narazie nie zamykać .

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

On to nagrywał pewnie jakimś urządzeniem do nagrywania pulpitu, nie programem.

Ktoś powie jak się takie urządzenie zgrabnie nazywa bo planuje takowe kupić.. ?

76561198090890807.png

Opublikowano

Hmmm, nie wiem dokładnie, ale pamiętałem niedawno :) Wpisz w google Desktop recorder :) albo poszukaj na yt, i kupisz :)

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

@Wrrrr

 

 

Coś chyba Avermedia

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...