Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jak "Szybko" wyfarmić 45000 creditsów?


KazaulPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy o jakim liceum i technikum piszemy :)

U mnie jest tak:

-Pani musimy ten spr pisać?

-Musicie.

-Ale technika nie pisali...

-Bo to technika.

 

Macie zawodowe ok, macie tego trochę, ale zauważ, że wasza edukacja trwa rok dłużej :)

Szkoły się różnią, poprostu u mnie w technikach mają sielankę.

Studia to już wgl wiadomo :D Ale ktoś kto udał się do liceum raczej zdaję sobię sprawę, że wychodzi z niego dalej bez zawodu i musi iść dalej :)

Opublikowano

zamknijcie ten temat, sam spam z bólem dupy, narzekacie jak wam ciężko i nie macie czasu... emeryci też maja ciężko i też nie starcza im czasu.

Opublikowano

Muszę Cię zszokować, ale technikum jest trudniejsze, o studiach już nawet nie piszę.

@Topic.

A Sponsorpaya już wykorzystałeś?

he he ja na studiach jestem ale na Bf-a czas się zawsze znajdzie :P

Opublikowano

he he ja na studiach jestem ale na Bf-a czas się zawsze znajdzie :P

Przyjdzie sesja, to i czasu braknie :P

 

Zależy o jakim liceum i technikum piszemy :)

U mnie jest tak:

-Pani musimy ten spr pisać?

-Musicie.

-Ale technika nie pisali...

-Bo to technika.

 

Macie zawodowe ok, macie tego trochę, ale zauważ, że wasza edukacja trwa rok dłużej :)

Szkoły się różnią, poprostu u mnie w technikach mają sielankę.

Studia to już wgl wiadomo :D Ale ktoś kto udał się do liceum raczej zdaję sobię sprawę, że wychodzi z niego dalej bez zawodu i musi iść dalej :)

Z postami nie związanymi na temat zapraszam do dyskusji (sprawy błahe etc.)

 

zamknijcie ten temat, sam spam z bólem dupy, narzekacie jak wam ciężko i nie macie czasu... emeryci też maja ciężko i też nie starcza im czasu.

To samo co wyżej i nie Tobie decydować o tym, co ma być zamknięte, a co nie.

@Topic

może opisz dokładniej swój problem dotyczący Dogry.pl w temacie z tym związanym, to coś pomyślimy.

Na 100% będzie to szybszy sposób, niż zbieranie tych biednych creditsów, je lepiej zostawić na kupno pkt umiejętności ;)

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...