Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam!] Osoby która napiszę mi plugin na gildie!


ozzy132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Szukam osoby która napiszę mi plugin na gildie! Gildie na serwer Hardcore! Co chcę w tym pluginie?

 

- Za zrobienie gildii potrzebne są itemy,

- Cuboid 100x100,

- Jak jesteś w gildii masz zielony nick [TEST] jajuszko, Jak nie jesteś w żadnej gildii to żeby był czerwony nick i TAG! np. [TEST] jajuszko a jak jesteś w gildii i masz sojusz gildyjny To chce żeby był złoty nick i TAG np. [LIFE] Candy.

 

Komendy:

 

- /zaloz <4 znakowy kod> <Nazwa Gildii> - Zakłada gildie!

- /zapros <NICK gracza> - Zaprasza gracza do gildii!

- /dolacz <TAG Gildii np.TEST> - Dołącza do gildii!

- /opusc <TAG Gildii> - Opuszcza gildie!

- /wywal <NICK Gracza> - Wyrzuca gracza z gildii

- /sojusz <TAG Gildii której chce dać sojusz np. LIFE> - Daje sojusz gildyjny

- /zerwij <TAG Gildii> - Zrywa sojusz gildii

- /lider przekaz <NICK Gracza> - Przekazuje graczowi lidera gildii

- /zamknij <TAG Gildii> - Zamyka gildie

 

Propozycje kto mógł by mi napisać taki plugin i za ile! Proszę pisać w odpowiedzi!

 

Pozdrawiam!

I Like OzZy,


 


 


I Like Cake!

Opublikowano

Moge , okolo 100 zl

Ok, a może trochę mniej?

Proszę takie osoby które są w tym doświadczone i miały z tym styczność!

I Like OzZy,


 


 


I Like Cake!

Opublikowano

moge ci sprzedać za 85 zl :)

A masz już ten plugin czy musisz napisać? A jeśli masz to pokaż go.

I Like OzZy,


 


 


I Like Cake!

Opublikowano

plugin jest gotowy, jednak nie mam gdzie go wstawić byś mogl zobaczyć jak działa ;/

Nagraj film ;)

I Like OzZy,


 


 


I Like Cake!

Opublikowano

nie znam sie na tym i nawet mi sie nie chce kręcić filmu ^_^ moge cie jedynie skierowac na server osoby ktora uzywa mojego plugina

@edit ejdnak nie moge server rusza 11 listopada ;p

Zbieram jak większość +!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...